Zdravie a krása - Domáca kozmetika

ZDRAVIE A KRÁSA - DOMÁCA KOZMETIKA Jarné byliny nepomáhajú iba detoxikovať organizmus, ale môžeme ich použiť aj pri revitalizácii našej pleti. Niektoré rastlinky dokonca riešia aj výraznejšie defekty na tvári. Ponúkame zopár tipov na jarné zlepšenie nášho imidžu prostredníctvom čisto prírodných prípravkov vyrobených v domácom prostredí.

ZDRAVIE A KRÁSA - DOMÁCA KOZMETIKA Prirodzene peknú žiarivú pleť má len máloktorá žena. Väčšina zratúva menšie či väčšie nedostatky a k dokonalosti tváre musí prírode trochu pomáhať. Okrem používania kvalitných krémov a pravidelného večerného čistenia pleti by si ašpirantky na upravené a príťažlivé dámy mali do svojich kozmetických rituálov...

ZDRAVIE A KRÁSA - DOMÁCA KOZMETIKA To sa vie už dávno, že spánok je dôležitou súčasťou režimu pre udržanie našej prirodzenej krásy a mladistvej pleti. Ani tie najkvalitnejšie kozmetické nemôžu suplovať nevyhnutnú časť každodenného režimu, akou je spánok. Treba urobiť všetko pre to, aby sme si dopriali čo možno najdlhší a tým kvalitnejší.