Ideálny priestor - Tvoríme

HARMÓNIA - TVORÍME S deťmi sú sviatky veselšie. Príprava výzdoby veľkonočného interiéru bude aj pre nás väčšou zábavou, ak do nej zapojíme svoje deti alebo vnúčatá. Dnešný tip sú zvieracie motívy aj v podobe girlánd, ktoré môžeme zavesiť na dvere, na poličku alebo do okna. Prípadne ich umiestniť na väčšiu kyticu bahniatok či narcisov.

HARMÓNIA - TVORÍME Že nedokážete urobiť kraslice, ktoré by konkurovali tým profesionálnym od ľudových umelkýň? Nič to. Môžete použiť aj iné spôsoby ako maľovanie voskom alebo lepenie motívov zo slamy, dierkovanie či umelecké drôtikovanie. Skúste oprášiť niektoré výtvarné techniky zo školy alebo z krúžku šikovných rúk.

HARMÓNIA - TVORÍME V obchodoch dnes síce dostaneme množstvo veľkonočných dekorácií, no tie vlastnoručne urobené sa cenia viac. Kto rád pracuje s textíliami či papierom, môže sa rozhodnúť pre drobné symboly jarných sviatkov, ktoré človeka pocitovo pomknú k sviatočnejšej nálade. Ešte viac ocenia podobné inšpirácie rodiny s menšími deťmi, ktoré budú...