Láska na prvé ochutnanie

22.06.2024

VARENIE - RADY Z KUCHYNE    Dnešná kuchyňa je miestom, kde sa stretávajú chuť a fantázia. A aj keď by sme občas chceli byť inovatívni televízni šéfkuchári, vždy máme po ruke svoje obľúbené pochúťky, na ktoré nedáme dopustiť. Medzi také patrí aj kečup, ktorý je asi najobľúbenejšou ingredienciou na svete. Nepredstavuje len skratku k skvelej chuti, ktorá zachráni rýchlu večeru. Kečup je láska. A ten od Podravky? Zamilujete si ho na prvé ochutnanie.

Kečup Podravka nie je len taký obyčajný kečup. 500 g balenie totiž obsahuje až 840 g tých najkvalitnejších paradajok, čo ihneď spoznáte na jeho jedinečnej chuti! A práve kombinácia paradajok, vybraných korenín a morskej soli je ako stvorená na vylepšenie každého dňa. Kečup Podravka jemný vás pohladí chuťou a pikant premení aj všednú nudu na inšpiráciu. A ak vyhľadávate výnimočné zážitky, extra pálivý Kečup Podravka s jalapeño papričkami je pre vás ten pravý. Každý z nás má rád niečo iné. Najdôležitejšie však je, aby nám chutilo!

Kečup Podravka jemný / pikant / jalapeño: 2,29 € / 500 g

Kečupuje celá rodina

Kečup Podravka má skrátka charakter. Nielen preto, že nezafŕka vás alebo obrus vďaka dômyselnému a šikovnému uzáveru. Ale je tiež všestranným a oddaným partnerom vašej fantázie pri kuchtení. Kečup totiž neustále "premýšľa" nad tým, ako zabaviť vaše zmysly aj pri bežnom jedle:

  • Aj všedné jedlo premeníte s Kečupom Podravka jemným na skvelú rodinnú zábavu! Kreatívne kečupové výtvory na tanieri zaženú nudu bežného dňa a vyčaria úsmev na tvári aj tomu najmenšiemu hundrošovi.
  • Kečup Podravka pikant má zase korenistý nástup, takže vás zahreje hneď od začiatku. Hodí sa ku každému jedlu, pri ktorom radi zameníte obohranú klasiku za nový a chutný zážitok.
  • Máte guráž a extra pikantnú chuť priam vyhľadávate? Tak presne pre vás je tu Kečup Podravka jalapeño, divoký ako samotný western. Mexické papričky dokážu skvele dochutiť každý burger alebo dať hranolčekom chlapský šarm kovboja.

Vidíte? Kečup je váš verný spoločník, obľúbený v celej rodine. Zabudnite na nudu na tanieri a pripravte sa na najväčšie kečupové dobrodružstvo vašej kuchyne!


Viac na www.podravka.sk a kecupuj.podravka.sk.