Zdravie krása - Starostlivosť o telo

ZDRAVIE A KRÁSA - STAROSTLIVOSŤ O TELO Podobne ako si špeciálnu starostlivosť vyžaduje naša pleť v zimnom období, aj telo potrebuje iný prístup. Musíme mu dodať to, čo mu v chladných mesiacoch chýba a nedržať sa letného štýlu údržby nášho exteriéru, ktorý môže skôr škodiť.

ZDRAVIE A KRÁSA - STAROSTLIVOSŤ O TELO Naše pery sú vlastne vonkajšie sliznice. Keďže im chýbajú mazové žľazy i ochranný film z vody a tuku, sú veľmi citlivé. Mnohí sa potom sťažujú na bolestivé ranky a iné problémy, ktoré si výsledkom nesprávnej životosprávy, stresu alebo fajčenia.

ZDRAVIE A KRÁSA - STAROSTLIVOSŤ O TELO Pozitívny vplyv jablka na organizmus je notoricky známy. Komplex vitamínov posilňuje imunitný systém, vláknina štartuje tráviaci trakt. Konzumáciou si zabezpečujeme aj peknú pleť a pripravovať z tohto druhu ovocia môžeme aj účinné pleťové masky. Môže byť však prínosom aj pre pokožku celého tela.

Radíme stručne, ako sa starať o telo

Naše telo potrebuje rozmaznávať. Občas nás trápia popraskané ruky či unavené nohy, inokedy zabolí zub. Domáce kúpele a prírodné liečebné postupy prinesú úľavu.