Zdravie a krása - Domáca kozmetika

ZDRAVIE A KRÁSA - DOMÁCA KOZMETIKA Každá žena by sa rada pochválila príťažlivým účesom, ktorý zvýrazní originalitu jej tváre. No zďaleka nie všetkým príroda nadelila bohatú bezproblémovú hrivu. Väčšinou sa boríme s rôznymi ťažkosťami a hľadáme účinné prostriedky na ich odstránenie. Poradíme, ako si zlepšiť kvalitu svojich vlasov vďaka domácim...

ZDRAVIE A KRÁSA - DOMÁCA KOZMETIKA Ženy kvôli kráse a móde obetujú veľa. V prípade niektorých skrášľovacích techník, k akým patrí aj žehlenie vlasov, aj kvalitu ozdoby svojej hlavy.

ZDRAVIE A KRÁSA - DOMÁCA KOZMETIKA Túžime po krásnej hrive a vlasy, ktoré nám pridelila genetika si priebežne stále viac ničíme. Príčinou nie je iba preexponované množstvo chémie, ktoré lejeme na naše kučery, ale aj charakter celkovej starostlivosti. Čo všetko likviduje kvalitu vlasov?

Radíme stručne, ako doma skrásnieť

Inšpirujme sa zásobami špajzy alebo chladničky. Plátky uhorky alebo pomaranča, olivový olej či žĺtko z vajíčka, to všetko sú vhodné potraviny na zlepšenie nášho imidžu alebo vyriešenie menšej kozmetickej chybičky.