MAMINA

 Mama je fenoménom tejto planéty. Ako nositeľka života bola v jej histórii a u mnohých národov skutočne oceňovaná. Úloha otca je tiež nepopierateľne dôležitá ako pre dieťa i pre samotnú ženu, no bremeno ťarchavosti nesie na sebe po každý raz matka. Väčšina vníma túto úlohu maximálne zodpovedne a preto si kladie mnohé otázky v snahe nič nepokaziť a poskytnúť svojmu dieťaťu len to najlepšie z najlepšieho. Pokúsime sa postupne nachádzať všetky správne odpovede, ktoré súvisia ako s tehotenstvom tak so starostlivosťou o dieťatko.

(foto: goodfon)


Náš tipSladké radosti pre deti

Sladké, hrejivé nápoje sú tá pravá medicína pre naše unavené telo i dušu. Či už horúca čokoláda alebo hrejivý vanilkový nápoj. Deti môžeme obdarovať aj inými maškrtami. Ponúkajú sa domáce lízadlá, ktoré pripravíme za asistencie malých školákov. A pre škôlkarov, ktorým veľmi nechutí, máme tip na motivačné aranžovanie obeda či večere.


MENŠTRUAČNÝ  KALENDÁR

Potrebujete si vypočítať svoje plodné a neplodné dni? Pomôže vám manuál zrozumiteľný pre každú ženu, ktorá plánuje dieťatko alebo naopak sa chce ochrániť pred neželaným tehotenstvom.


Dieťaťom netraste


Biorytmus dieťaťa


Nemusíte vážiť tonu


Strava batoľaťa


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu


Pozor na kašeľ


Šatka či autosedačka


Problém s refluxom


Školské prázdniny