MAMINA

 Mama je fenoménom tejto planéty. Ako nositeľka života bola v jej histórii a u mnohých národov skutočne oceňovaná. Úloha otca je tiež nepopierateľne dôležitá ako pre dieťa i pre samotnú ženu, no bremeno ťarchavosti nesie na sebe po každý raz matka. Väčšina vníma túto úlohu maximálne zodpovedne a preto si kladie mnohé otázky v snahe nič nepokaziť a poskytnúť svojmu dieťaťu len to najlepšie z najlepšieho. Pokúsime sa postupne nachádzať všetky správne odpovede, ktoré súvisia ako s tehotenstvom tak so starostlivosťou o dieťatko.

(foto: publicdomainpictures)


Náš tipZimné dobroty pre deti

 Sladké, hrejivé nápoje sú tá pravá medicína pre naše unavené telo i dušu. Či už  horúca čokoláda alebo hrejivý vanilkový nápoj. Deti môžeme obdarovať aj inými maškrtami. Ponúkajú sa domáce lízadlá, ktoré pripravíme za asistencie malých školákov. A pre škôlkarov, ktorým veľmi nechutí, máme tip na motivačné aranžovanie obeda či večere.


MENŠTRUAČNÝ  KALENDÁR

Potrebujete si vypočítať svoje plodné a neplodné dni? Pomôže vám manuál zrozumiteľný pre každú ženu, ktorá plánuje dieťatko alebo naopak sa chce ochrániť pred neželaným tehotenstvom.


Bezpečne na snehu


Pokožka v zime


Aby im chutilo


Úrazy v domácnosti


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu


Zimné vitamíny


Hračka pod stromček


Vo veľkom mraze