MAMINA

 Mama je fenoménom tejto planéty. Ako nositeľka života bola v jej histórii a u mnohých národov skutočne oceňovaná. Úloha otca je tiež nepopierateľne dôležitá ako pre dieťa i pre samotnú ženu, no bremeno ťarchavosti nesie na sebe po každý raz matka. Väčšina vníma túto úlohu maximálne zodpovedne a preto si kladie mnohé otázky v snahe nič nepokaziť a poskytnúť svojmu dieťaťu len to najlepšie z najlepšieho. Pokúsime sa postupne nachádzať všetky správne odpovede, ktoré súvisia ako s tehotenstvom tak so starostlivosťou o dieťatko.

(foto: publicdomainpictures)


Náš tipDeťom len správne potraviny a jedlá

Charakter stravovania detí je dôležitý. Ak dokážeme správne dokrmovať už dojča, vytvárame tak predpoklady pre jeho zdravý fyzický vývoj. Je treba vystihnúť vhodný čas, kedy mu k mlieku pridáme aj ďalšie potraviny. A aby sme aj neskôr dieťa motivovali ochotnejšie konzumovať výživnú zeleninu, mali by sme uplatniť viac fantázie pri varení a byť kreatívni aj pri servírovaní.


MENŠTRUAČNÝ  KALENDÁR

Potrebujete si vypočítať svoje plodné a neplodné dni? Pomôže vám manuál zrozumiteľný pre každú ženu, ktorá plánuje dieťatko alebo naopak sa chce ochrániť pred neželaným tehotenstvom.


Vývoj dieťaťa


Plienky problémom?


Vyberáme hračku


Aby im chutilo


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu

Facebook


Prvé náušničky


Školákovi na desiatu


Problémy s refluxom


Tehotná fajčiarka


Biorytmus dieťaťa