MAMINA

 Mama je fenoménom tejto planéty. Ako nositeľka života bola v jej histórii a u mnohých národov skutočne oceňovaná. Úloha otca je tiež nepopierateľne dôležitá ako pre dieťa i pre samotnú ženu, no bremeno ťarchavosti nesie na sebe po každý raz matka. Väčšina vníma túto úlohu maximálne zodpovedne a preto si kladie mnohé otázky v snahe nič nepokaziť a poskytnúť svojmu dieťaťu len to najlepšie z najlepšieho. Pokúsime sa postupne nachádzať všetky správne odpovede, ktoré súvisia ako s tehotenstvom tak so starostlivosťou o dieťatko.

(foto: publicdomainpictures)


Náš tip


Už zazvonil školský zvonec

Školský zvonec  už postavil na nohy deti aj ich rodičov, aby našli ideálny školský batoh. A najmä tých, ktorí chystajú tašku pre prváčika. Rovnako celú výbavu vrátane pasteliek. Mali by si naštudovať viacero múdrych odporúčaní. Aj čo sa týka denného biorytmu dieťaťa, aby svojho školáka nepreťažovali povinnosťami a množstvom záujmových krúžkov.


MENŠTRUAČNÝ  KALENDÁR

Potrebujete si vypočítať svoje plodné a neplodné dni? Pomôže vám manuál zrozumiteľný pre každú ženu, ktorá plánuje dieťatko alebo naopak sa chce ochrániť pred neželaným tehotenstvom.


V prvom mesiaci


Prvé náušničky


Nemusíte vážiť tonu


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu


Správna hračka


Novinky pre malých


Úrazy v domácnosti