06.12.2013 09:12

Zimný festival jedla

Aktuality

 

Slovensko neprekvapuje iba letnými chuťami. Najnovšie pozývajú organizátori Gurmán festu na druhý Zimný festival jedla. Bude sa konať v 30 vybraných TOP reštauráciách vo všetkých ôsmich krajoch zaradených do sprievodcu svetom slovenskej gastronómie Gurmán na Slovensku, kde všetkým kulinárskym nadšencom ponúknu zážitok z lahodného jedla, príjemnej atmosféry a profesionálneho personálu.

 

Návštevníci budú môcť ochutnať z troch pokrmov (špeciality šéfkuchára, receptu starej mamy a chute regiónu) a vytvoriť vlastné degustačné menu. A môžu využiť aj Gurmán busy - počas jednej gastronomickej jazdy ich prevedú vždy tromi reštauráciami, v ktorých môžu ochutnať dohromady šesť jedál. Zaujímavou je tiež alternatíva cestovať aj mimo svojho regiónu. Zákazníci okrem výborných jedál a gurmánskych zážitkov spoznajú zákulisie reštaurácií – vydajú sa na exkurziu majstrovských kuchýň spolu so šéfkuchármi.

Tento rok je pre návštevníkov festivalu pripravená novinka – Gurmán víkendy. Za festivalové ceny so zvýhodnením až do výšky 50 percent si záujemcovia budú môcť zakúpiť Poukaz na Gurmán víkend a spojiť tak zážitok z dobrého jedla s rozmaznávaním v najlepších slovenských spa a wellness.

Zimný festival jedla umožňuje navštíviť a ochutnať tie najexkluzívnejšie reštaurácie počas januára a februára aj tým, ktorí si ich návštevu za bežných cien nemôžu dovoliť. Predpredaj a možnosť rezervácií degustácií na festivalovom webe, kde si budú môcť záujemcovia zarezervovať svoj obed alebo večeru v konkrétnej reštaurácii, už začal. Všetky informácie o festivale, o predaji degustačných kupónov, ktoré môžu byť aj výborným vianočným darčekom, tiež zoznamy reštaurácií a ich menu nájdu záujemcovia na www.zimnyfestivaljedla.sk.

 

redakcia Doma a Rada

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada