15.01.2020 15:41

Vašu pleť vyčistí a vyživí

Nový pleťový olej od Oriflame

 

Rad pokrokovej starostlivosti NovAge od Oriflame prichádza s novým pleťovým olejom. Odstráni dokonca aj SPF, je vhodný pre všetky vekové skupiny.

Rad NovAge od Oriflame predstavuje pokrokovú starostlivosť o pleť, ktorá jej zabezpečuje nielen dokonalú čistotu a starostlivosť, ale aj výživu. Teraz prináša unikátny Čistiaci pleťový olej NovAge, ktorý odstraňuje mastné nečistoty, vyhladzuje, hydratuje, osviežuje a čistí pokožku.

 

Mimoriadne vyživujúci večerný prvosienkový olej

Nový Čistiaci pleťový olej NovAge obsahuje večerný prvosienkový olej, ktorý obsahuje výnimočne vysokú koncentráciu omega 6 esenciálnej mastnej gama-linolénovej kyseliny, ktorá ma upokojujúce a zvláčňujúce účinky, pomáha zabraňovať strate vlhkosti v pokožke, vyhladzuje ju a chráni. Navyše je bez farbív, parfumov a látok na báze minerálnych olejov.

Nový pleťový olej bol podrobený oftalmologickým testovaniam, ale otestovali ho aj spotrebiteľky. Až 97 % z testujúcich dám súhlasilo s tým, že olej pleť vyživuje a zvhlčuje. 96 % bolo spokojných s tým, ako odstraňuje nečistoty, ba aj vodoodolný make up. Všetky testujúce dámy sa zhodli na tom, že je ľahko zmývateľný, že na pleti nezanecháva pleťový povlak a že je vhodný aj na odličovanie očí.

Prečo ho používať?

  • odstraňuje dokonca SPF
  • odstraňuje znečisťujúce čiastočky a prebytočný maz, ba aj vodoodolný make up očí
  • pomáha čistiť upchaté póry
  • zosvetľuje pleť
  • hydratuje pleť
  • pleť po jeho použití ostáva hladká a svieža
  • obnovuje ochrannú bariéru pleti

 

Prečítajte si viac o novom Čistiacom pleťovom oleji NovAge na www.oriflame.sk .

Teraz si ho navyše môžete kúpiť za uvádzaciu cenu, iba 9,99 eur. Kúpte si ho tu !

 

FOTO: www.goodfon.ru

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada