07.12.2015 19:02

Váš osobný Sprievodca tehotenstvom

Mamina – Som tehotná

 

Plánujete sa stať mamičkou? Alebo ste sa už dozvedeli tú úžasnú správu? Pre všetky budúce mamičky prichádza kniha Sprievodca tehotenstvom. Slovenskí špecialisti pripravili a zhrnuli všetky informácie o plánovaní, tehotenstve, pôrode a šestonedelí „pod jednu strechu“.

Najnovšie poznatky z oblasti pôrodníctva a odpovede na najčastejšie kladené otázky dopĺňa DVD so základnými cvičeniami počas tehotenstva a po pôrode, tehotenský preukaz, tehotenský kalendár s odporúčaniami vyšetrení a menštruačný kalendár. Užitočná príručka Sprievodca tehotenstvom je prvou publikáciou tohto druhu od slovenských lekárov a nemala by chýbať žiadnej budúcej mamičke.

 

Pre slovenské mamičky

Tehotenstvo a pôrod je jedno z najkrajších období života ženy. Každá budúca mamička vie, aká dôležitá je príprava. Súčasná doba internetu síce poskytuje veľmi veľa informácií, ale ktoré z nich sú naozaj overené alebo dokonca pravdivé? Kniha Sprievodca tehotenstvom sa stane vaším každodenným pomocníkom pri príprave na bábätko. Všetky odporúčania v knihe vychádzajú z praxe slovenských lekárov a informácie vrátane právnych otázok sú prispôsobené slovenským podmienkam.

 

Kompletný sprievodca

Čo všetko kniha Sprievodca tehotenstvom obsahuje? Okrem odpovedí na najčastejšie kladené otázky sa v nej nachádzajú informácie o predtehotenskej príprave, o tom, čo robiť, keď sa vám nedarí otehotnieť, o vývine plodu, pôrode a šestonedelí. Veľmi užitočnými sú aj kapitoly o pracovných podmienkach tehotných žien, materskej a rodičovskej dovolenke a mnoho iných odporúčaní a rád. Súčasťou publikácie sú autentické fotografie, ktoré boli vytvorené špeciálne pre túto publikáciu. Kniha uľahčí život mnohým snažilkám, tehuľkám, ale aj čerstvým mamičkám.

Sprievodca tehotenstvom vychádza vo vydavateľstve Fortuna Libri. Publikácia v rozsahu 288 strán sa predáva za 22,90 €.

 

redakcia Doma a Rada

—————

Späť


Diskusia kčlánku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada