31.03.2016 16:39

V Brne začína veľtrh...

Aktuality

 

... poľnohospodárskej techniky. Päť dní budú mať možnosť odborníci i laická verejnosť vidieť a siahnuť si na technické novinky, ktoré pomáhajú pri práci veľkým potravinárskym producentom, ale i menším farmárom a podnikateľom v oblasti poľnohospodárstva.

V najbližšiu nedeľu sa otvoria brány veľtržnému komplexu v Brne, ktorý potrvá až do štvrtku. V tomto roku na celkovej výstavnej ploche 86-tisíc m2 predstaví až 777 vystavovateľov zo 40 krajín. Prítomní budú aj výrobcovia techniky z tak vzdialených krajín, ako je Austrália, Nový Zéland, Kanada či Kajmarské ostrovy, k tradičným patrí Maďarsko, Slovensko, Rakúsko, Rusko, Nórsko, Poľsko i samotné Česko. A objavia sa aj prvé lastovičky z Moldavska, Uzbekistanu či Azerbajdžanu.

Štyri piliere medzinárodnej výstavy

Najväčšie zastúpenie má časť TECHAGRO ako veľká prezentácia poľnohospodárskej techniky vrátane noviniek z oblasti elektronického riadenia, navigačných systémov, automatizácie a ďalších inteligentných riešení tzv. precízneho poľnohospodárstva.

ANIMAL VETEX má za cieľ predstaviť moderné technológie pre chov hospodárskych zvierat. Súčasťou je aj výstava živých zvierat, ktorá okrem chovateľov bude priťahovať asi najviac rodiny s deťmi.

Súčasťou štvorlístku je medzinárodný lesnícky a poľovnícky veľtrh SILVA REGINA umiestnený v pavilóne „Z“, ktorý je ladený do zelena a vonia lesnou arómou. Záujemcovia si môžu pozrieť lovecké zbrane, vrátane tých najnovších modelov, ale aj poľovnícke trofeje  a výrobky umelcov z parožia.

Ponuku vystavovateľov uzaviera časť veľtrhu BOMASA, ktorá prezentuje využívanie tohto materiálu v súlade s rovnováhou v prírodnom prostredí. Chýbať nebudú ani praktické ukážky spracovania drevenej hmoty.

Program výstavy doplní množstvo sprievodných akcií ako súťaž o najlepšie axponáty, semináre a prednášky, poľovnícky program pre rodiny s deťmi, včelárska výstava, ukážky jazdy na traktore a mnohé iné.

 

Užitočné informácie:

Termín:

3. a 7. apríla 2016

Čas otvorenia:

9.00 – 18.00 hod.

Vstupné:
  • 170 Kč (on-line 100 Kč pri registrácii na webe
  • 130 Kč – zľavnené (deti 6-15, študenti, držitelia preukazu ZŤP)
  • 400 Kč – rodinné (2 dospelí + 2- 4 deti do 15 rokov)
  • zadarmo – deti do 6 rokov
  • 80 Kč na osobu pri organizovanom autobusovom zájazde

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: internet

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada