29.04.2013 15:22

V Bratislave už druhý Hornbach

Aktuality

 

Bratislava si zaslúžila už druhý Hornbach. V nákupnom areáli Bory pri Metre na výpadovke medzi Lamačom a Devínskou Novou Vsou bolo dnes otvorené kombinované stavebné a záhradné centrum so stavebninami Drive In a s 500 parkovacími miestami ako druhá predajňa tohto predajcu v hlavnom meste.

 

Komplexnosť ponuky

Domáci majstri a záhradkári sa môžu tešiť na centrum pre dom a záhradu na predajnej ploche okolo 20 000 metrov štvorcových. Nové centrum v Bratislave prezentuje rad jedinečných oddelení. Patrí k nim centrum kúpeľní, tiež kuchynské, špeciálne železiarstvo s kvalitou odborného obchodu a centrum farieb s najmodernejšou miešačkou farieb v Európe. Prínosom je 6 000 metrov štvorcových centra stavebných materiálov so službou Drive In. Zákazníci majú možnosť prísť autom až k regálom a naložiť si ťažký tovar priamo do auta. Tým šetria svoj čas i zdravie.

 

Nové pracovné miesta

Hornbach v Bratislave vytvoril novou predajňou 129 pracovných miest, čo je pozitívnou informáciou v čase, keď sa nezamestnanosť zvyšuje a príležitostí pre prácu je málo. Novoprijatí zamestnanci tak získali prácu vo finančne stabilnej firme a zároveň absolvovali špeciálne školenia, keďže tejto spoločnosti záleží na kompetentnom poradenstve pre zákazníka. Domácim majstrom a firemným zákazníkom tak budú predavači i ostatní pracovníci nápomocní pri tvorbe ich projektov a poskytnú im odbornú radu pri výbere z rozsiahleho sortimentu 120 000 produktov.

 

Stabilné ceny a sortiment

Podstatnou je aj informácia, že všetky produkty stavebného centra sú priamo na mieste dostupné v dostatočnom množstve. Takto môžu domáci majstri nákladné stavebné alebo renovačné zámery realizovať plynule podľa plánu.

K spokojnosti zákazníkov prispieva aj stratégia trvalo nízkych cien bez zľavových akcií. Nemenné ceny vzbudzujú dôveru a sú tiež predpokladom pre spoľahlivé finančné plánovanie pri výstavbe či renovácii.

 

redakcia Doma a Rada

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada