11.02.2021 12:47

Útulný škandinávsky nádych v domácnosti

Harmónia – Ideálny priestor

 

Vytvorte si ešte pohodlnejší a bezpečnejší domov so škandinávskou atmosférou. Zútulnite si svoju domácnosť a vytvorte si tak vlastnú oázu pokoja. Škandinávske doplnky a nábytok spolu vytvárajú príjemnú, upokojujúcu kombináciu.

Sivý šmrnc

Taburetka v škandinávskom dizajne dodá pomyselnú čerešničku na torte, pokiaľ zariaďujete spoločenskú miestnosť či spálňu. Taburetka s kvalitným poťahom sa  ľahko čistí a je stelesnením elegantnej útulnosti.

Dizajnové svietidlo

Mimoriadne funkčná dekorácia dokonale zapadne do obytného priestoru a spálne. Lampa je upevnená na kvalitnom kovovom podstavci a disponuje dlhou životnosťou LED žiarovky vo filamentovom vzhľade s teplým bielym svetlom. Svietidlo je dostupné v striebornej a čiernej verzií.

Jednoduchý drevený stolík

Severské krajiny často v zariaďovaní domácností využívajú prírodné materiály. Napríklad drevený stolík z masívneho bukového dreva, v sivej či bielej verzií. Je variabilný a vzdušný zároveň a skvelo sa hodí ako nočný stolík alebo do obývačky.

Pohodlné a štýlové sedenie

Čalúnené kreslo so zamatovým povrchom viete doplniť k jedálenskému, ale aj k pracovnému stolu. Sedenie je mimoriadne pohodlné vďaka mäkkému čalúneniu a minimalistický škandinávsky dizajn dotvárajú kovové nohy vo vzhľade dreva.

Všetky produkty sú dostupné na eshope Lidl – www.lidl-shop.sk.

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada