05.12.2017 22:25

Urobme si vianočné prestieranie

Harmónia - Dekorácie

 

Ak chcete mať skutočne originálne Vianoce, vytvorte si vlastný štýl. Imidž zmenia drobnosti. Napríklad ručne maľované servítky podľa vlastných predstáv, ktoré prispejú k dobrej nálade a atmosfére pri dobrom jedle v príjemnej spoločnosti.

V jednoduchosti je krása

Ak už dlho premýšľate o tom, že necháte vyniknúť svoje umelecké sklony, alebo len hľadáte jednoduchý a rýchly spôsob, ako to zrealizovať, tieto ručne maľované obrúsky sú na to ideálne. Jednoducho vzor nakreslite priamo na obrúsok farbami na textílie. Hotovo!

Zapojte svoju zručnosť

Vďaka týmto servítkam so šablónovým vzorom vás budú všetci hostia vnímať ako kráľa alebo kráľovnú ručných prác, aj keď ste len začiatočník. Na realizáciu tohto nápadu budete potrebovať viac času, pomôcok a trpezlivosti. Ale bude to stáť za to! Prečítajte si inštrukcie:

1. krok - Nakreslite vzor na hárok papiera (alebo si vzor vytlačte z internetu). My sme si vybrali tvar diamantu, pretože sa ľahko kreslí. Vyfarbili sme ho pomocou čiernej fixky, aby bol lepšie viditeľný.

2. krok - Umiestnite plastovú fóliu na dosku na krájanie. Potom na ňu položte papier so vzorom. Použite orezávač na vyrezanie vzoru do papiera a do plastovej fólie. Pravítko vám pomôže vyrezať strany presne. Papier môžete potom zahodiť.

3. krok - Umiestnite plastovú fóliu s vyrezaným vzorom diamantu na obrúsok. Zarovnali sme ju s jedným rohom, aby sme zdôraznili geometrický tvar diamantu. Potom použite valček a naneste farbu na obrúsok.

 

FOTO: IKEA

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada