01.05.2015 11:29

Trochu netradičná svadba

Harmónia – Ideálny priestor

 

Váš veľký deň musí byť do bodky dokonalý, o tom niet pochýb. Rovnako aj svadobná hostina, ktorá väčšinou končí až na svitaní. Nechajte sa inšpirovať trendovými svadobnými tipmi, vďaka ktorým bude svadobná príprava kreatívnejšia než kedykoľvek predtým.

V bohémskom štýle

Inšpirujte sa moderným bohémskym štýlom, ktorý dominuje nielen tohtoročným prehliadkovým mólam, ale aj interiérom a dekoráciám. Nebojte sa kombinovania materiálov, vzorov a rôznych tvarov. Pri výbere farieb sa riaďte jemnými, púdrovými odtieňmi ružovej alebo marhuľovej. Báť sa však nemusíte ani zelenej a zemitých tónov, „vo dvojici“ s bielou vyzerajú neodolateľne.

 

Náš tip: Menšie vázy môžete zavesiť nad svadobný stôl na konár stromu a naplniť obľúbenými kvetmi. Obyčajný hlinený kvetináč poslúži aj ako nádoba na príbor.

Hra s doplnkami

Pri výbere prestierania stavte na jednoduchosť a ľahko kombinovateľné farby. Súhra šedej a bielej bude pôsobiť elegantne, punc bohémskosti získate vďaka dekoráciám z kvetov alebo papiera.

Náš tip: Svadobní hostia sa môžu inšpirovať takisto – farebne zladené balenia na dary vytvoria priam fotogenický kútik.     

 

Po zotmení

Čarovnú atmosféru po zotmení dosiahnete vďaka lampášom a sviečkam. Lampáše rozmiestnite po celej záhrade, na stoloch a, v prípade nepriaznivého počasia, aj do prístrešku. Nevynechajte ani konáre stromov. Zvoľte však prekryté lampáše, aby vietor či vír tanca len tak ľahko nesfúkli plameň.  

 

FOTO: Ikea

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada