25.10.2017 14:03

Tipy dizajnéra na oslavy

Harmónia – Ideálny priestor

 

Príprava domácej oslavy alebo večierka môže byť dosť náročná a stresujúca. Všetci to poznáme. Radi by sme sa svojim hosťom predviedli v tom najlepšom svetle. Nezabudnime však na to, že dobrú oslavu robí najmä správna atmosféra, nielen dokonale pripravené posedenie.

 

Netreba čakať zase na budúcoročnú letnú sezónu, vydarený večierok si môžeme urobiť aj v jeseni. „ Nemôžem povedať, že by som nemala rada letné večery v meste, keď sedím niekde vonku a popíjam limonádu. Keď však príde jeseň, teším sa už na večery, ktoré strávim doma. Či už si zapálim pár sviečok a schúlim sa pod mäkučkú deku pri dobrom filme, alebo pozvem priateľov na večierok, vždy sa snažím maximálne využiť aj chladné zimné dni. Pripravila som pre vás niekoľko tipov z nášho najnovšieho sortimentu, s ktorými si budete môcť jesenné večery vychutnať rovnako ako ja,“ hovorí Kristína Klika Rástocká, interiérová dizajnérka v IKEA Bratislava. V predajni tejto spoločnosti alebo na jej webe si môžete vybrať užitočné výrobky, ktoré vám pomôžu pri príprave párty.

Je výborné mať doma poruke napríklad luster VINTER 2017, ktorý dokáže v okamihu zmeniť obývaciu izbu na miesto na oslavu. Vychutnajte si tú pohodu!

Ak vám táto dekorácia nestačí a ešte máte 10 minút času na prípravu výzdoby, siahnite po darčekovom papieri MÅNGFALD, zoberte nožnice a vyrobte si vlastné dekorácie. Papier poskladajte do tvaru harmoniky, v strede ho zopnite a obidve strany roztiahnite a zlepte dohromady.

A ako by sme mohli zabudnúť na konfety! Je to také jednoduché. Stačí pozbierať staré časopisy, katalógy (napríklad starý katalóg IKEA) a noviny a použiť dierovačku. Farby pritom nemusia ladiť – čím pestrejšie, tým lepšie! Rozsypte ich ľubovoľne po stole.

Pochváľte sa svojimi dobrotami. Taniere a misky poukladajte na seba, a vytvorte si tak vlastný servírovací stojan na podávanie pochúťok. Na chladenie nápojov môžete využiť napríklad aj kôš na bielizeň TORKIS naplnený ľadom. Po skončení večierka do neho môžete pozbierať špinavé poháre.

A na oslave by mala byť predovšetkým zábava! Nájdite kúsok lepenky, nakreslite na ňu fúzy a pery, vystrihnite ich a navlečte na slamky SODA. A máte základnú výbavu do svojho foto-kútika. S tým je zábava v každom veku.

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: IKEA

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada