14.11.2018 09:01

SUPERTELO Zápisník pre ženy

Aktuality

 

„Ak čítaš tieto riadky, je zrejmé, že si na dobrej ceste za lepšou verziou samej seba...“ Týmito slovami sa majiteľkám nového SUPERTELO Zápisníka prihovárajú jeho autori a experti na optimálnu životosprávu a pohyb manželia Tina Zlatoš Turnerová a Vlado Zlatoš.

 

Po úspechu knihy Supertelo, ktorá ľudí učí, ako sa o seba môžu čo najlepšie postarať z mentálnej aj telesnej stránky, prichádza do kníhkupectiev aj exkluzívny zápisník plný rád, ktorý na knihu nadväzuje. Je určený ženám, ktoré chcú žiť zdravšie, mať viac energie a dobré nastavenie mysle.

 

Pomocník pre všetky odhodlané ženy

Aké by bolo mať osobného poradcu, výživového odborníka a kouča v jednom? A to dokonca v kabelke a vždy poruke? SUPERTELO Zápisník pomôže ku kráse, k štíhlosti a najmä k zdraviu. Obsahuje nielen cenné rady autorov, nájdete v ňom aj týždenný diár, konkrétne recepty a cviky a priestor na vizualizáciu svojich cieľov. „Cieľom zápisníka je, aby ti bol vždy svetlom z vizuálnej stránky, aby ti stále pripomínal, že je tu niekto, kto sa zaujíma, ako sa máš, ako sa ti darí napredovať, ako sa čo najlepšie udržíš na svojej ceste a zároveň, aby si mala poruke všetko, čo budeš potrebovať pri bežných povinnostiach,“ píšu autori v úvode. Rok 2019 je vždy vo vašich rukách, ale aktuálny zápisník s cennými radami pomôže, aby bol naozaj lepší, krajší a zdravší. Spolu s touto pomôckou môžete začať nový rok ako superžena a urobiť kľúčové zmeny k lepšiemu.

O autoroch

Pár základných informácií o rodine Zlatošovcov - manželia, rodičia, športovci, tréneri a experti na optimálnu životosprávu, optimálne stravovanie i optimálny pohyb. Ich celoživotná filozofia sa spája s heslom Staň sa lepšou verziou samého seba. Veria, že lepší, zdravší a úspešnejší život nás čaká vtedy, keď kvalitné informácie premeníme na znalosti a myšlienky na činy. Pomáhajú ľuďom pochopiť, že zdravé, pekné a najmä funkčné (super)telo plné životnej energie nie je cieľ, ale nástroj, ktorý pomáha viesť krajší a plnohodnotnejší život.

 

Čo môžete očakávať?

Luxusný dizajn, užitočné rady a tipy, priehradku na odkladanie drobností, nádherné ilustrácie, univerzálny ročný diár a dokonca aj milé nálepky - to všetko za 19,90 EUR. Publikácia vychádza vo vydavateľstve Fortuna Libri. Viac na www.fortunalibri.sk.

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: archív

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada