09.11.2020 09:55

Štýlový streetfood u vás doma

Varenie – Svetové a minulé chute

 

Aj vy si radi s priateľmi pochutnávate na streetfoodových špecialitách? Však kto by aj nie! Obľúbená značka McCain, ktorú poznáte ako výrobcu kvalitných zemiakových hranolčekov, prináša na pulty predajní nový gurmánsky zážitok: streetfoodové hranolčeky, ktoré si jednoducho pripravíte u vás doma!

Tri druhy štýlových a extra chrumkavých hranolčekov, ktoré poznáte z útulných bistier, pubov a food truckov, stačí len vysypať na plech a bez pridania oleja upiecť do zlatista. K dipom a omáčkam? Do handmade misky, trendy papierového kornútika či štýlového kovového košíka? Streetfoodové McCain hranolčeky sú neformálne a otvárajú nové možnosti servírovania! Môžete bez obmedzení kombinovať a vychutnávať nové gastro zážitky v pohodlí vašej obývačky.

 

Trio chrumkavých streetfood hranolčekov

Na atmosféru streetfoodových trhov nemusíte odteraz netrpezlivo vyčkávať! McCain streetfoodové hranolčeky sú tu pre vás s novou receptúrou pre extra chrumkavosť, so 100% chuťou zemiakov a prvotriednou kvalitou McCain. Hranolčeky Crispers, Skin On Fries a Fri’Style sú vhodné pre vegánov a majú certifikát Európskej vegetariánskej únie.

 

V-hranolčeky CRISPERS ako zo streetfoodového festivalu

Novinkou tejto jesene sú extra chrumkavé hranolčeky v tvare V, s vrúbkovaným rezom a so zemiakovou šupkou na okrajoch. Absolútne štýlové a výnimočne chutné Crispers čakajú na vytvorenie streetfoodovej atmosféry aj u vás doma. K dipom, plnené chutnou plnkou alebo ako príloha? Je toľko možností ako hranolčeky Crispers kombinovať! Streetfood je trend, ktorý je stále viac populárnejší, tak vychutnávajte, chrumkajte a zažite pravú streetfoodovú pochúťku Crispers u vás doma.

  • McCain Crispers: 1,99 €/ 500 g

 

SKIN ON FRIES, hranolčeky so zemiakovou šupkou

Vynikajúce zemiakové hranolčeky so šupkou si obľúbi každý! Ich rustikálny vzhľad, lahodná zemiaková chuť a extra chrumkavosť očarí nielen vás, ale aj vašich priateľov a hostí. Pripravíte ich jednoduchou cestou: pečením v rúre bez dodatočného oleja. Radi ochutnávate a skúšate nové jedlá? Tak potom sú tu stretfoodové hranolčeky Skin On Fries presne pre vás!

  • McCain Skin On Fries: 1,99 €/ 650 g

 

Streetfoodové jedlé „lyžičky“ FRI’STYLE

Obľúbené hranolčeky v tvare U sú ešte chrumkavejšie! Vďaka inovatívnej receptúre ich budete ešte viac zbožňovať! Hranolčeky Fri’Style ako vystrihnuté zo streetfoodových trhov sú ideálne k dipom a omáčkam. Viete ich použiť ako „jedlú lyžičku“ a nabrať si presne toľko dipu, koľko chcete. Ideálne na posedenie s priateľmi a pohodu u vás doma.

  • McCain Fri’Style: 1,99 €/ 600 g

 

Viac informácií o spoločnosti McCain nájdete na www.mccain.sk.

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada