26.10.2012 14:58

Strakatý Puding Paula

NOVINKA - detský dezert od Dr.Oetker

 

Je strakatá, nosí štýlové okuliare a vo vašej rodine by nemala chýbať. Paula je novinka od Dr.Oetker pripravená špeciálne pre deti. Pudingový dezert obsahuje viac ako 80 percent  kvalitného plnotučného mlieka a je rovnako strakatý, ako jeho menovkyňa kravička Paula. V ponuke sú hneď tri príchute – vanilka, čokoláda a čokoláda-oriešok, takže si vyberie určite každý.

Puding Paula – chutná i zdravá maškrta

Každá mamička vie, že uspokojiť malých maškrtníkov je niekedy veľmi náročné. Vyskúšajte preto novinku od Dr.Oetker, ktorá nielen chutí, ale i pobaví. Strakatý dezert Paula je plný pudingových škvŕn, ktoré môžu vaše deti s chuťou vyjedať a zároveň sa zabaviť ich počítaním. Vybrať si môžu z rôznych príchutí - vanilkové škvrny v čokoládovom pudingu, čokoládové vo vanilkovom alebo čokoládovo-orieškové. Detský dezert Paula od Dr.Oetker je vyrobený z kvalitného plnotučného mlieka a bez konzervačných látok. Mlieko je pre zdravý rast detí mimoriadne dôležité. Dodáva im potrebné bielkoviny a minerálne látky ako vápnik, železo, horčík, a tiež vitamíny A, C, E a B. Nemajú ho vaše deti rady? Vo forme strakatého pudingu im bude určite chutiť a zjedia ho s radosťou.

 

 

Kravička Paula – kamarátka všetkých detí

Mať štýl a baviť sa, je dôležité a kravička Paula to vie. Navštívte spolu so svojimi deťmi jej farmu na stránkach www.e-paula.sk. Ponúka  množstvo zaujímavých hier ako pexeso, maľovanky, rozvrh hodín, interaktívne hry a ešte omnoho viac.

 

 

Pudingový dezert Paula sa predáva v troch príchutiach v dvojbalení (2 x 100g). Maloobchodná odporúčaná cena:  0,95–0,99 EUR

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu