28.10.2014 16:49

Stilago klub oslavuje

Aktuality

 

Internetový e-shop Stilago.sk oslavuje už 4 roky na slovenskom trhu, ktorý bol jeden z prvých, kde otvoril svoju pobočku. V súčasnosti registruje na Slovensku tento módny klub už 300-tisíc členov.

Koncom novembra 2010 bol u nás po prvý raz spustený módny on-line klub Stilago. Hlavnou víziou bolo umožniť slovenským zákazníkom prístup k značkovým a módnym radám známych svetových značiek za dostupné ceny a to vďaka zdieľanému nakupovaniu. Dnes si členovia vyberajú zo sortimentu 1 300 značiek.

 

Ponuku rozšírili

V priebehu štyroch rokov vznikali aj ďalšie obchodné koncepty, ktoré rozširujú samotný módny on-line klub. Predovšetkým je to Stilago Fashion Moda prezentujúci nové módne značky zo západnej Európy, ktoré na Slovensku doteraz chýbali alebo mali len obmedzenú ponuku. Stilago vystúpilo aj z on-line prostredia a vydáva niekoľkokrát ročne vlastný módny katalóg Style by Stilago. Aktuálny katalóg jeseň-zima 2014/2015 sa práve rozposiela nielen členom klubu, ale aj ďalším registrovaným zákazníkom.

Motivačné zľavy i súťaže

Členstvo v Stilago klube umožňuje užívať široký výber renomovaných značiek so zľavami až 85 percent. Navyše ako odmenu pre nových zákazníkov a motiváciu pre budúcich pripravila firma celosvetovú súťaž. „Cieľom súťaže, ktorá prebiehala vo všetkých krajinách, kde Stilago pôsobí, bolo motivovať zákazníkov, aby sa uchádzali o možnú výhru v hodnote 28 000 nákupných bodov, ktoré sa dajú použiť jednorázovo, alebo postupne na nákup tovaru zo stránky. Chceli sme sa tak poďakovať naším nastávajúcim členom za ich priazeň a motivovať nových zákazníkov k registrácii,“ povedala Martina Friedrichová, regionálna manažérka klubu Stilago pre Česko, Slovensko i Maďarsko. K oslavám päťmiliónového člena boli pripravené aj sprievodné akcie – špeciálne zľavové kupóny na kabáty, nohavice, kabelky a rovnako súťaž, v ktorej mohli zákazníci získať kabelku od luxusnej firmy Louis Vuitton. Výsledky súťaže budú vyhlásené v najbližších dňoch.

Stilago v číslach

  • v septembri tohto roku privítalo svojho päťmiliónového člena. Ktorým sa stala obyvateľka rumunskej Bukurešti
  • denne si on-line ponuku pozrie viac ako 200 000 zákazníkov v strednej a východnej Európe
  • mesačne registruje 3 milióny unikátnych návštev
  • v každom mesiaci je uvádzaných 150 módnych kolekcií

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: archív

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada