22.11.2019 14:04

Spevníček zo Spievankova

Mamina – Dieťa

 

Azda sa nenájde dieťa, ktoré by nepoznalo a nemilovalo pesničky Spievanky a Zahrajka zo Spievankova. Tentoraz sa Spievanka a Zahrajko rozhodli, že obľúbené piesne zozbierajú do spevníčka, aby si ich deti dokázali kedykoľvek zaspievať i zahrať. Vo vydavateľstve Fortuna Libri vychádza nádherne ilustrovaný SPEVNÍČEK PLNÝ PESNIČIEK A KRESBIČIEK.

„Tam, kde rád si každý zaspieva a kde s piesňou všetko ožíva,  je krajina Spievankovo…“

Milá publikácia je určená pre rodičov a deti, ktoré sa práve zoznamujú s niektorým  z hudobných nástrojov. Krásne ilustrácie a fotografie zo Spievankova vtiahnu do atmosféry melodického sveta a texty piesní s notami a akordmi sú tak chytľavé a pre detské ucho príťažlivé, že deti si ich rýchlo budú spievať samé.

 

Hudba je radosť v rodine

Ak sa chcete naučiť spievať a hrať pesničky zo Spievankova, je tu pre vás spevníček, v ktorom nájdete najobľúbenejšie detské piesne. Je teda vhodný pre úplných začiatočníkov, ktorí sa učia hrať na klavíri, gitare, flaute, husliach alebo inom hudobnom nástroji, ale aj pre pokročilejších, ktorí už na hudobnom nástroji hrať vedia. Klavírne sprievody sú stupňované od najjednoduchších až po zložitejšie harmónie pre tých odvážnejších. Spevníček plný pesničiek a kresbičiek zo Spievankova prinesie celej rodine kopec zábavy! A vôbec nevadí, ak budete hrať a nôtiť si podľa svojej chuti a nálady. Dôležité je to, aby vám hudba prinášala radosť.

 

Zahrali si krst

Keď pre deti, tak hravo. Rovnaký charakter mal aj krst spevníčka. Hlavní protagonisti Spievankova, v ktorom sa narodilo pre malým čitateľom už niekoľko milých knižočiek a DVD nosičov, zahrali na krste knižnej novinky pre deti divadelné predstavenie plné pesničiek. Nechýbala Spievanka ani Zahrajko a tiež krstný otec, tejto úlohy sa ochotne zhostil herec Roman Pomajbo.

 

Odporúčaná maloobchodná cena: 16,90 EUR. Viac na www.fortunalibri.sk.

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: archív

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada