10.06.2020 09:06

Schlaďte svoju pokožku...

...výživnou starostlivosťou počas teplých dní

 

Prílišné teplo neprospieva celému nášmu organizmu, a teda ani koži. Preto si teplé jarné a letné dni čoraz viac budú žiadať starostlivosť o pokožku, ktorá smeruje aj k jej ochladeniu. Vedci pracujúci pre značku švédskej prírodnej kozmetiky to vedia, a preto vyvinuli hneď niekoľko produktov, ktoré by jednotlivým partiám našej kože mali pomôcť vyrovnať sa s vyššími teplotami.

Chodidlá sa nebudú potiť!

V lete si veľkú pozornosť vyžadujú naše nohy. A to nielen lýtka či stehná, ktoré potrebujú viac starostlivosť vyplývajúcej z častejšieho holenia a vystaveniu slnku, ale aj chodidlá, ktoré sa častejšie ocitajú bosé, nechránené. Nie je potrebné myslieť iba na ich osvieženie, ale aj na hydratáciu, zjemnenie a vyhladenie ich pokožky. Oriflame prináša nové Osviežujúci krém a Osviežujúci sprej na chodidlá so zeleným jablkom a mätou Feet Up Ice Pops, ktoré okamžite osviežia a zanechajú na chodidlách chladivý pocit. Podporu prinášajú - ako je tomu pri Oriflame vždy - vďaka sile prírody. V tomto prípade zelené jablko hydratuje a tonizuje a mäta má chladivý a povzbudzujúci účinok.

        

Hydrogélová maska ako stvorená aj na cestovanie!

Skvelou novinkou je Hydrogélová maska pod oči s okamžitým chladivým účinkom Optimals, ktorú môžete aplikovať nielen na oči, ale aj na čelo, líca či oblasť sánky. Maska je ideálna pri cestovaní, pretože je jednorazová a veľmi skladná - hydrogélové pásiky jednoducho vyberiete z obalu, priložíte na potrebné miesto na tvári, necháte pôsobiť, a potom vyhodíte. Maska vašu pleť hydratuje, upokojuje a chladí, redukuje tmavé kruhy a opuchy. Obsahuje iba prírodné výťažky a žiadne GMO.

Biologicky rozložiteľná chladivá kozmetika

Ak patríte k ochrancom prírody, zvážte jej ochranu aj vo svojej kúpeľni. Oriflame má ochranu prírody medzi svojimi zásadnými pravidlami, ktoré sa týkajú nielen výroby, distribúcie, ale aj samotného vývoja produktov. Každá ekologicky zmýšľajúca dáma určite pozná aj plne biologicky rozložiteľný rad Love Nature z dielne Oriflame. Rad teraz prináša dve osviežujúce novinky – Mydlo a Sprchovací gél s mučenkou a ananásom Love Nature Ice Pops, ktoré opäť využijú silu prírody vo váš prospech. Mučenka je bohatá na antioxidanty, má ochranné a vyživujúce vlastnosti a ananás osviežuje a hydratuje pokožku. Nový sprchovací gél má chladivý osviežujúci účinok, neobsahuje mydlo a má vyvážené pH. Mydlo je určené na každodenné použitie, jemne čistí pokožku a zanecháva ju hebkú a hladkú.

    

Všetky produkty Oriflame si môžete objednať u svojej Oriflame poradkyne alebo na www.oriflame.sk , kde po registrácii nakupujete všetko so zľavou až 20 %.

 


FOTO: goodfon, archív

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada