05.08.2021 11:26

S Podravkou chutí každé jedlo lepšie

Varenie – Príprava jedál

 

Aké je TO tajomstvo skvelej chuti? Slovenské gazdinky ho poznajú už viac ako 60 rokov! K dokonalej a vyváženej chuti stačí len lyžička Ochucovadla Podravka a chutné jedlo je na stole.

Nezameniteľné spojenie vybraných korenín a kvalitnej sušenej zeleniny robí z Ochucovadla Podravka nenahraditeľného pomocníka v kuchyni. Polievky, omáčky, zelenina, mäso... Ochucovadlo Podravka dodá všetkým jedlám dokonalú chuť. Poradí si s jednoduchými aj zložitejšími kulinárskymi špecialitami. Kedysi si „vegetu“ nosievali naše mamy a staré mamy z vtedajšej Juhoslávie. Vy ju máte na dosah v obľúbenom obchode s potravinami a stále sa môžete spoľahnúť na jej tradičnú chuť.

  • Ochucovadlo Podravka 75 g: 0,75 €/ 75 g
  • Ochucovadlo Podravka 200 g: 1,49 €/ 200 g

S lyžičkou Podravky zbadáte ten rozdiel

Podravka je číslo 1 v ochucovadlách na slovenskom trhu. Za touto pozíciou stojí okrem iného aj tradícia a pozitívne skúsenosti slovenských rodín za viac ako polstoročie! „Varíme so srdcom“ bol prvý slogan značky Podravka, a tým sa táto pôvodne chorvátska rodinná spoločnosť riadi dodnes. Pridajte lyžičku Podravky do vami pripravovaného jedla a zbadáte ten zásadný rozdiel v chuti. Na svete je toľko kulinárskych kombinácií! Tak si užite ich objavovanie, pretože s Ochucovadlom Podravka sa varenie a pečenie vždy podarí.

Viac o produktoch na www.podravka.sk.

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada