23.02.2023 10:15

Rúž výrazný navonok, ošetrujúci zvnútra

Zdravie a krása – Domáca kozmetika

 

Perám vďačíme za to, že môžeme medzi sebou komunikovať, pomáhajú nám pri konzumovaní jedla a sú dôležitým prvkom aj pri prejavoch lásky. Treba sa o ne aj príkladne starať. Hydratácia je základ, no ženy navyše veľmi rady svoje pery zvýraznia aj farebne. Výberom správneho rúžu podčiarknu svoj sexepíl a zabodujú aj u mužskej populácie. Čo by ste však povedali na to, keby ste mali po ruke rúž dva v jednom? Siahnite po úplne prvom matnom rúži na svete s inovatívnym hydratačným stredom s kyselinou hyalurónovou.

S týmto novým rúžom Hydramatic bude spokojná nejedna z vás. Vo svojich kabelkách ho môžete mať hneď teraz. Intenzívny matný rúž má inovatívny hydratačný stred s kyselinou hyalurónovou, 50 % hydratačných a ochranných zložiek a glycerínu, ktoré zvyšujú vlhkosť pier. Vďaka tomu pôsobia hydratovane, plnšie a hladšie. Nájdete ich v pätnástich rôznych zaujímavých odtieňoch. Tento rúž by nemal chýbať v žiadnej zbierke dekoratívnej kozmetiky ženy. Dodá jej totiž odvahu a šmrnc, aj vďaka intenzívnej matnej farbe a dlhotrvajúcim  efektom.

Jedinečný rúž vychádza z kreatívneho konceptu, ktorý spočíva v jeho dualite, a teda v tom, že je navonok výrazný a matný a zvnútra zároveň hydratačný, za čo vďačí svojmu neobyčajnému zloženiu. Netreba však opomenúť ani dualitu žien, ktoré sú nielen odvážne, ale aj dôsledné v starostlivosti o seba. Dozaista rady uvítajú praktickú a efektívnu novinku.

Tvárou kampane matného rúžu Hydramatic od Avonu je známa rapperka a speváčka Sharlota Blakk, ktorá podľa časopisu Forbes patrí do top 77 najvplyvnejších Čechov na sociálnych sieťach. „Ja som z nového rúžu Hydramatic úplne nadšená. Sama som starostlivo vyskúšala každý jeden odtieň. Vďaka mojej práci som zistila, že používam výhradne matné odtiene, avšak aj kvôli zlému pitnému režimu moje pery na konci dňa vyzerali zničené a vysušené. Rúž môžete používať opakovane po celý deň ako balzam, ktorý má zároveň skvelý benefit, že pery budú jednoducho krásne nalíčené. Ďalším plusom hydratačného stredu je aj možnosť zmiešať viacero odtieňov dokopy, čo u iných matných rúžov nie je také jednoduché, aby to vo výsledku pôsobilo prirodzene. Za mňa určite skvelá nová beauty vychytávka,“ konštatuje rapperka.

Medzinárodný deň žien patrí k dlhodobo oslavovaným dňom. Avon myslí na všetky ženy a 8. marca chce váš deň osláviť spolu s vami – ženami. Prečo? Pretože každá jedna z vás je odvážna a starostlivá, nebojí sa prehovoriť v mene tých, ktorí nemôžu, ste bezpečným prístavom a láskyplnou náručou pre svojich najbližších. Pripojte sa preto s nami k oslavám ženskej jedinečnosti  na špeciálny večerný LIVE EVENT pri príležitosti Medzinárodného dňa žien, ktorý sa uskutoční 8. marca 2023 o 19. hodine na sociálnych sieťach Facebook AVON SLOVENSKO a Instagram AVONCZSK. Čaká na vás bohatý program vrátane užitočných informácii o nových rúžoch Hydramatic. S beauty trénerkou prídete na to, ako na dokonalé a výrazne pery. Okrem iného budete mať možnosť vypočuť si rozhovor s tvárou novej kampane, s českou rapperkou – Sharlotou Blakk, no hostia a organizátori zároveň namotivujú ženy k tomu, aby sa nebáli OZVAŤ a PREHOVORIŤ o akejkoľvek forme násilia.

Pre viac podrobností sledujte profily Avonu na sociálnych sieťach Facebook AVON SLOVENSKO a Instagrame AVONCZSK. Oddajte sa novinke v mene hesla Výrazný navonok, ošetrujúci zvnútra.

 #HYDRAMATIC

Novinka Hydratačný matný rúž Hydramatic

  • 3,6 g
  • Bežná cena: 7,90€

V prípade, že nemáte svoju Avon Lady či Avon Gentlemana, viete si  zabezpečiť všetko potrebné aj online – z tepla vášho domova na www.avon.sk.

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada