21.05.2020 13:47

Rekordy donášky Burger Kingu

Aktuality

 

Niet divu, že práve v čase aktuálnej situácie začalo donášku jedla využívať viac ľudí. Objednávka je jednoduchá a doručenie rýchle. Neotáľali ani zákazníci Burger Kingu a od spustenia donášky si svoje obľúbené menu dopriali nielen pri home office, ale aj v práci či v prírode. Čo im chutilo najviac?

Začiatkom apríla rozšíril Burger King portfólio svojich služieb o donášku jedla zákazníkom až domov. Od jej spustenia sa rozviezlo už viac ako 6 ton hranolčekov, tisíce nápojov a viac ako 10 000 kusov burgrov z ponuky Eurokings. Navyše, v súvislosti s výskytom koronavírusu na Slovensku zaradil kráľ hamburgerov do ponuky aj výhodné Stay Home menu. Štyri chrumkavé burgre, hranolčeky a dva nápoje mali nielen zahnať hlad, ale tiež pripomenúť ľuďom, aby zbytočne nevychádzali von. „Sme radi, že naši zákazníci donášku ocenili, a že sú s jej využívaním spokojní. Ešte viac nás teší to, že sme rozvozom jedál mohli podporiť aj ľudí v prvej línii, a to práve v čase, keď to bolo najviac potrebné,“ uviedol Jakub Pala, regionálny manažér Burger King Slovensko.

So spustením donáškovej služby zažívajú zamestnanci Burger Kingu, ale aj samotní kuriéri množstvo vtipných, častokrát až kurióznych situácií. Prečítajte si niektoré z nich a zistíte, že keď vás prepadne hlad, najlepším kuchárom je zaručene donáška.

 

Stáli zákazníci urýchľujú objednávky         

Niet nad obľúbené menu. Stáli zákazníci Burger Kingu už presne vedia, čo uspokojí ich chuťové poháriky najviac a to, čo majú odskúšané, nemenia. Zamestnancom Burger Kingu zase častokrát stačí vidieť meno zákazníka uvedené na objednávke a jej obsah už automaticky poznajú. Kto by to bol povedal, že aj zákazník môže prispieť k urýchleniu prípravy samotnej donášky.

Rozvoz prvej línii

Burger King podporil ľudí v prvej línii. V spolupráci s Bolt Food a Bistro.sk rozviezli lekárom a sestrám z Univerzitnej nemocnice v Bratislave, členom Záchrannej zdravotnej služby, Polície Slovenskej republiky a Hasičského a záchranného zboru viac ako 1 000 kráľovských hamburgerov.

 

Rekordne rýchle doručenie

Keď sa spoja šikovné ruky zamestnancov Burger Kingu a rýchly kuriér v správnom čase a na správnom mieste, donáška môže byť skutočne bleskovo rýchla. Nič nepoteší viac, ako telefonát od spokojného zákazníka, že zaznamenal svoj osobný rekord, kedy si objednávku prevzal za necelých 15 minút.

 

Siesta s kráľom na čerpacej stanici

Chuť na Burger King ťa môže zaskočiť kdekoľvek, dokonca aj na cestách. Objednávku na nezvyčajné miesto doručil kuriér na východe Slovenska. Zákazník si objednal svoje obľúbené menu na čerpaciu stanicu.

 

Donáška na pár metrov

Donáška jedla má viacero výhod, jednou z nich môže byť aj úspora času, keď sme zaneprázdnení. Zamestnanci Burger Kingu v bratislavskom Auparku tak pripravili objednávku s donáškou o poschodie nižšie. Zamestnanec banky si ju objednal cez Bistro.sk a doručená mu bola do piatich minút.

Svoje obľúbené menu si môžu zákazníci Burger Kingu objednať v Bratislave aj v Košiciach. V hlavnom meste môžu využiť donáškovú službu Bistro.sk, Wolt a Bolt Food a v Košiciach môžu objednávať cez Bistro.sk alebo Bolt Food.


 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada