09.12.2016 13:55

Publikácia pre rodičov

Aktuality

 

Svoje deti sa snažíme vychovávať najlepšie ako vieme. Ale pri všetkej dobrej vôli sa každému zíde pomocná ruka a dobrá rada. Ako docieliť, aby moje dieťa v noci spalo? Prečo ho neviem odnaučiť od plienok? A čo by už moje dieťa malo vo svojom veku ovládať?

Na tieto a mnohé ďalšie otázky nájdete odpovede v novej praktickej príručke Testujme a rozvíjajme svoje dieťa. Detské psychologičky Mária Tóthová Šimčáková a Petra Arslan Šinková, detská lekárka Monika Antošová a špeciálna pedagogička Monika Klapková vám poradia, akým spôsobom rozvíjať jednotlivé schopnosti a zručnosti dieťatka od narodenia až po šesť rokov. Publikácia vychádza vo vydavateľstve Fortuna Libri, viac na www.fortunalibri.sk.

 

Pomocná ruka pre rodičov

Každé dieťa je iné, má svoju povahu, avšak všetky majú jedno spoločné: v tom najmenšom veku sa bez vás nezaobídu, nepohnú a ani nenajedia. Prebdené noci, plač a neustála pozornosť dajú zabrať, ale práve toto obdobie je to najvzácnejšie. Nechajte si poradiť autorkami knihy Testujme a rozvíjajme svoje dieťa, ako ho zvládnuť čo najlepšie. Overte si, či sa vaše dieťa vyvíja správne a kedy je už potrebné vyhľadať odborníka. Kniha ponúka množstvo námetov a podnetov na aktivity a hry s deťmi od narodenia až po ich nástup do školy. Okrem iného obsahuje tipy, ako si poradiť s problémami so spánkom, so stravovaním či s osvojovaním hygienických návykov.

 

Testujme a rozvíjajme svoje dieťa

  • Rozsah: 224 strán
  • Maloobchodná cena: 19,90 €
  • Vydáva: Fortuna Libri

 

Viac na www.fortunalibri.sk.

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada