21.01.2020 08:15

Prišla svetová parfumérka

Aktuality

 

Novú pánsku toaletnú vodu od Oriflame vytvorila špičková svetová parfumérka a prezentovala ju aktuálne aj v Bratislave.

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame nedávno uviedla hneď tri nové vône. Predstaviť ich prišla parfumérka Alexandra Carlin, ktorá pre značku vytvorila novú pánsku toaletnú vôňu Eclat Toujours. “Je to veľmi príjemná a svieža vôňa, v ktorej môžete pocítiť tóny mäty, kosatca a kože Cuir Corroyé. Ide o druh veľmi kvalitnej kože, ktorý vôni dodáva jedinečný šarm a charizmu,” predstavila svoj nový výtvor pre pánov.

Alexandra pricestovala z Paríža, kde sa po štúdiu na prestížnom Medzinárodnom inštitúte parfumov, kozmetiky a aróm ihneď pustila do nevšednej práce - tvorby vôní. Počas svojej kariéry tvorila pre také značky, akými sú napr. Adidas, Ferrari, Amouage, Betty Barclay, Givenchy a iné. Pre Oriflame už tiež vytvorila viacero vôní.

 

Aj o tvorbe kolegýň

Okrem pánskej vône Eclat Toujours Alexandra Carlin porozprávala aj o novej parfumovej vode Infinita, ktorú pre Oriflame vytvorili jej kolegyne. Skrýva v sebe tóny mandarinky, kašmírového dreva a jazmínu.

Poslednou novinkou, ktorú Oriflame predstavil, je dámska toaletná voda Eclat Amour, ktorá je doplnením pánskej Eclat Toujours. Spolu sú tak vône skvelým párovým darčekom na blížiaci sa sviatok zaľúbených.

 

Nové vône pre ňu i pre neho teraz môžete kúpiť za zvýhodnené uvádzacie ceny

na www.oriflame.sk!

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada