02.05.2014 09:04

Pozvánka na bratislavský majáles

Aktuality

 

Už odvčera majú Bratislavčania či návštevníci hlavného mesta možnosť zabaviť sa na programe, ktorý v rámci majálesu mesto pripravilo. Oslavy začiatku najkrajšieho mesiaca v roku trvajú celé štyri dni.

 

Včerajšie počasie i atmosféra 1. mája motivovala mnohých k návšteve Tyršovo nábrežia, ktoré sa stalo ideálnym prostredím pre skutočne pohodové chvíle strávené v prírodnom prostredí. Organizátori však ponúkajú navyše množstvo atrakcií, z ktorých si mohli vybrať ako rodiny s deťmi, tak staršie páry i mladí ľudia. Nechýba kolotoč a tvorivé dielne pre najmenších, diskusie so zaujímavými osobnosťami, vystúpenia hudobných skupín, kreatívny trh hand-dizajnu s ponukou oblečenia, módnych doplnkov a bytových dekorácií, súťaž v petangu, cvičenie jógy, lezeckú stenu a iné pohybové aktivity, množstvo občerstvenia a uvoľnená nálada v štýle piknikového relaxu. K tomu treba prirátať aj bezplatná plavba na lodi na druhý breh Dunaja a naspäť. Zábery z prvého dňa deklarujú príjemnú atmosféru májovej pohody.

 

Dobrá rada...

... pre motorizovaných. Ak nechcete mať problém dnes alebo počas víkendu so zaparkovaním svojho vozidla na parkovisku či v blízko okolí, neodkladajte príchod na neskoršiu poobedňajšiu hodinu. Vo štvrtok boli už okolo druhej všetky miesta beznádejne obsadené.

 

Kompletnú informáciu o programe bratislavského majálesu 2014 nájdete na stránke www.bratislavskymajales.sk.

 

redakcia Doma a Rada

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada