12.02.2018 10:51

Povedzte to sladkým koláčikom

Varenie – Svetové a minulé chute

 

Čoskoro budú mať všetci zaľúbenci príležitosť preukazovať si lásku milými drobnosťami. Malú dilemu, čím prekvapiť, riešia každý rok mnohí. Môže ním byť aj sladké vyznanie v pravom slova zmysle.

Každý sa snaží byť čo najoriginálnejší a preto vyráža do obchodných centier a hľadá ten pravý darček, ktorý najlepšie vystihne hĺbku jeho citu. Bude to prstienok, plyšový macík alebo najväčšia bonboniéra? Ideálny darček si však môžeme aj upiecť. Hoci, mnohí muži sú veľmi invenční a vedia aj zvŕtať v kuchyni, pečenie je častejšie doménou žien. Ale to je aj v tomto prípade v poriadku. Pretože sladkú maškrtu s valentínskym imidžom venujú priateľovi, manželovi či snúbencovi a oni dezertu, čokoláde či koláču jednoducho nedokážu odolať.

Väčšina mužov sladkosti miluje. Každá žena už vie, čím tomu svojmu ulahodí najviac. Či štylizovanou tortou alebo jednoduchšími keksami v tvare srdiečka. Niekedy dokonca postačí na vyznanie len prostá dekorácia protredníctvom štýlu pocukrovania alebo ozdôbka na populárnom múčniku cupcake.

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: www.goodfon.ru

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada