01.12.2020 08:47

Oriflame vám k Vianociam pripravil mágiu

Zdravie a krása – Starostlivosť o telo

 

Vianoce sú bez pochyby najčarovnejším obdobím v roku. Patrí k nemu aj mágia, pretože v už samotnom spojení rodiny, trblietkach, zastavení sa v čase je niečo magické. Oriflame k tomu pridáva pár noviniek, ktoré čarovnú atmosféru ešte viac podporia.

Ametystové kryštále pre rozžiarenú kúpeľňu

Vianoce sú naozaj trblietavé. Máme ozdobený nielen stromček, ale celú domácnosť, niektorí dokonca aj kúpeľne. Práve do kúpeľne vám chce Oriflame vniesť ešte čarovnejšiu atmosféru. Nový rad s kvetinovo-ovocnou vôňou fialovej ľalie, slivky a lieskového orechu vašu kúpeľňu rozžiari svojimi trblietavými farbami ametystového kryštálu.

 

Produkty Crystologie Blissful Aura obsahujú jemné trblietky, ktoré upokoja vašu myseľ alebo ostanú na vašej pokožke a vlasoch a dodajú im tak slávnostný nádych. V rade nájdete mydlo v tvare ametystového kryštálu s trblietavými čiastočkami, sprchovací gél s odvážnou vôňou a jemným zložením, sprej na telo a vlasy s jemnými trblietkami a relaxačnú šumivú bombu do kúpeľa.

 

Ak máte radi vianočnú atmosféru v každom kútiku vašej domácnosti, poteší vás aj nové Mydlo Warmest Wishes v tvare vianočnej gule s hrejivou slávnostnou vôňou. Určené pre každú slávnostne naladenú dušu milujúcu vianočnú atmosféru.

Elegantné zdravie pre vašu pokožku

Mimoriadne obľúbená kolekcia Milk & Honey Gold prináša do vianočného obdobia tiež nový rad Amber Elegance. Mydlo, tekuté mydlo na ruky a telo a krém na ruky a telo obsahujú organicky získavané výťažky mlieka bohaté na výživné hydratačné a zjemňujúce látky a organické výťažky medu, ktorý vyhladzuje a zvláčňuje. Navyše sú obohatené o orientálnu vôňu s hrejivými návykovými tónmi jantáru a levandule.

Bezpečné predvianočné nákupy

S Vianocami sú bezpodmienečne spojené aj nákupy. Tie sú v dnešnej dobe považované za relatívne rizikové, nakoľko sa v obchodoch vystrieda veľké množstvo ľudí. Je potrebné dbať na zvýšenú hygienu. Oriflame preto zahrnul do portfólia aj Čistiaci gél na ruky SoftCaress, ktorý pomáha redukovať mikróby a baktérie. Obsahuje 60 % alkoholu prírodného pôvodu, je v praktickom balení vhodnom do každej kabelky či aj detského ruksaku.

 

Slávnostne upravená

Keď už príde na fázu iba príjemnú, fázu venovania sa sebe samej, poteší nás, ak budeme nádherné. Pretože tak sa budeme aj dobre cítiť. Dopomôcť k tomu môžu novinky od OnColour, matné rúže na pery a laky na nechty, ktoré si môžete krásne dopasovať. Rúže na pery Matte Glam OnColour prinášajú slávnostné žiarivé farby s matným konečným vzhľadom, majú dlhotrvajúce zloženie a obsahujú komplex CreamComfort a hydratačnú technológiu MatteMoisture pre krémovú textúru. Laky na nechty Matte Glam OnColour ponúkajú sýte, zamatové odtiene s vysokolesklým slávnostným vzhľadom.

   

Ak preferujete rýchle praktické líčenie, mohli by vás osloviť novinky The ONE. Očná linka Stylo Jumbo The ONE vydrží vďaka polymérovej technológii naozaj dlho, má intenzívnu čiernu farbu a vďaka veľkému formátu a špičke je výnimočne precízna. Novými sú aj dva odtiene Ceruzky na oči High Impact The ONE obohatené o dvojfarebné meniace sa pigmenty, ktoré vášmu líčeniu dodajú výnimočný, slávnostný vzhľad.


 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada