06.04.2020 09:35

Obráňte svoj organizmus...

...s pokrokovými doplnkami od Oriflame!

 

Nielen v čase, kedy je imunita oslabená, ale v každom čase je potrebné doplniť telu všetko to, čo potrebuje. Produkty z dielne Wellness™ by Oriflame sú zárukou tej najvyššej kvality.

Výživových doplnkov je dnes naozaj veľké množstvo, človek doslovne nevie, čo si má vybrať. Ak vám môžeme poradiť, pre dobro svojho organizmu určite neopomeňte vápnik a omega 3.

 

Prečo je vápnik dôležitý?

Vápnik tvorí 99 % kostí a zubov, nedokážu bez neho ale fungovať ani iné procesy v tele. Preto je potrebné prijímať ho v dostatočnom množstve. Keďže si ho ale naše telo nedokáže vyprodukovať samo, musí ho prijímať z potravy. Vápnik je však náročný na tráviace procesy, preto by mal byť nielen prehltnutý, ale pocmúľaný alebo prekusnutý. Wellness™ by Oriflame priniesol na trh jedinečný produkt Morský vápnik + vitamín D, ktorý je ochutený a pripravený na cmúľanie. Trávenie nezaťažuje aj vďaka komplexu Aquamin™ - morský vápnik je získavaný z morských rias z islandských vôd, je čisto organického pôvodu, a teda pochádza z udržateľných zdrojov. Navyše obsahuje ďalších 72 stopových prvkov a tiež vitamín D, ktorý je potrebný na správnu absorpciu vápnika v tele.

Omega 3 ochránia váš organizmus

Mastné ryby a morské plody výrazne podporujú zdravie celého organizmu. Sú bohaté na esenciálne mastné kyseliny EPA a DHA, ktoré si telo nedokáže vytvoriť samo. Kapsuly Omega 3 v ponuke Oriflame sú výživovým doplnkom s rybím olejom z udržateľných zdrojov. Zabezpečujú nevyhnutné živiny, znižujú zápaly a riziko vzniku srdcovo-cievnych ochorení a sú nevyhnutné na normálny vývoj mozgu a očí. Dôležité sú teda pre srdce, mozog, kĺby, oči, krv a kožu.

 

Prečo Wellness™ by Oriflame?

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame je zástancom filozofie komplexnej krásy – krásy zvnútra i zvonka, ktorá je bezpodmienečne prepojená so zdravím. Preto založila rad Wellness™ by Oriflame, v ktorom nájdete všetko, čo potrebujete pre svoje zdravie.

Oriflame zamestnáva vo svojich dvoch výskumných centrách približne 120 vedcov. Títo sa nevenujú kráse iba zvonka, ale aj zvnútra. Elitní odborníci v oblasti vedy a medicíny v medicínskom výskumnom centre v Igelöse pracujú každý deň na vývoji výživových doplnkov, ktoré pomáhajú pozitívne meniť životy ľudí na celom svete. Vedecký tím a tím lekárov dotvárajú dietológovia, šéfkuchári, potravinoví technici a sestry, ktorí pod vedením profesora kardiotorakálnej chirurgie Stiga Steena vyvíjajú produkty pre vaše zdravie.

 

Zaregistrujte sa na www.oriflame.sk a nakupujte všetky produkty so zľavou až 20 %.

 

ILUSTRAČNÉ FOTO: www.goodfon.ru

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada