22.09.2017 14:27

Nové sídlo pre Oriflame

Aktuality

 

Spoločnosť Oriflame Slovensko predstavila novinárom a pozvaným hosťom svoje aktuálne sídlo. Nový vzhľad tak dostali nielen kancelárie pre zamestnancov, ale aj servisné centrum pre kozmetické poradkyne a verejnosť.

Značka prírodnej švédskej kozmetiky Oriflame Slovensko vymenila pôvodné sídlo v budove Europeum Business Center na Suchom Mýte za nové, lukratívnejšie priestory. Spoločnosť sa do novopostavenej budovy UNIQ Staromestská na Staromestskej ulici 3 presťahovala počas letných prázdnin, pričom začala na novej adrese pôsobiť už v polovici augusta.

Najkrajší Oriflame v Európe

Priestory o celkovej rozlohe 235 m² zahŕňajú kancelárie pre 30 zamestnancov na druhom poschodí budovy, ako aj servisný bod na prízemí, do ktorého je možný vstup priamo z ulice. „Naše nové kancelárie a stredisko krásy symbolizujú švédskosť a úzke spojenie značky Oriflame s prírodou. V servisnom bode na prízemí môžete vidieť použitie prírodných materiálov, napríklad dreva, machu či rôznych rastlín,“ vysvetľuje generálny riaditeľ Oriflame Slovensko Jonas Häggqvist. „Sme veľmi hrdí na to, že teraz máme na Slovensku ten najkrajší servisný bod v celej Európe, pretože Slovensko je pre Oriflame veľmi dôležité. S novými priestormi sa posilňuje aj naša pozícia a znamenajú tiež to, že máme veľké ambície dosiahnuť, aby boli produkty Oriflame v každej slovenskej domácnosti,“ pokračuje. „V našom novom servisnom bode a stredisku krásy v jednom si môže verejnosť prísť produkty vyskúšať, poradiť sa, dať sa nalíčiť jednou z našich vizážistiek alebo si vyzdvihnúť a zaplatiť objednávku. Najjednoduchším spôsobom, ako si objednať, je cez našu internetovú stránku www.oriflame.sk, alebo prostredníctvom jednej z našich 40 000 kozmetických poradkýň. Oriflame vám ponúka prírodnú kozmetiku za veľmi prijateľné ceny,“ uzatvára pán Häggqvist.

Nezabudli na tréningové priestory

Nové priestory sú dôležité tiež pre obchod či marketing. „Súčasťou servisného centra sú aj tréningové priestory. Tieto chceme využiť nielen na tréningy a porady organizované firmou, ale našim direktorkám umožníme, aby ich využili i na vlastné stretnutia. Zároveň sú vybavené technikou, aby sme všetko mohli robiť takisto online, čo prinesie benefity celej obchodnej sieti,“ hovorí obchodný riaditeľ Oriflame Slovensko Radoslav Rezák.

„Nové priestory nám prinášajú nové možnosti prezentácie značky Oriflame na slovenskom trhu. Sú navrhnuté tak, aby sme zákazníkom priniesli oveľa viac ako len kvalitnú švédsku kozmetiku. V novom centre krásy plánujeme robiť rôzne školenia, prezentácie na zaujímavé témy, pozveme si odborníkov na zdravú výživu, dermatológov... Dámy budú mať možnosť absolvovať školenie, ako sa doma krásne a rýchlo nalíčiť. Samozrejme, nezabudneme ani na propagáciu našej Wellness kategórie, ktorej podiel na trhu ustavične rastie,“ dopĺňa marketingová riaditeľka Oriflame Slovensko Lenka Štefániková.

O značke

Spoločnosť Oriflame, ktorú založili ambiciózni bratia Jochnickovci, pôsobí v kozmetickom priemysle už celých 50 rokov, pričom päťdesiate výročie svojho vzniku oslavuje práve tento rok. Značka prírodnej švédskej kozmetiky oslávi na budúci rok na Slovensku už 25 rokov svojho pôsobenia. V roku 2017 sa tvárou slovenskej odnože značky stala speváčka a herečka Barbora Švidraňová. Spoločnosť Oriflame sa zameriava primárne na predaj pleťovej kozmetiky, vôní a výživových doplnkov  Wellness by Oriflame a aktívne sa venuje detskej charite po celom svete, na Slovensku prostredníctvom projektu „Farebné nemocnice“.

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: archív

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada