13.11.2018 16:29

Nové hračky z dielne IKEA

Aktuality

 

Zapojte sa do hlasovania! Viac ako 200 malých dizajnérov navrhlo svoje vysnívané hračky, aby sa jedna z nich mohla dostať do celého sveta.

Obľúbenú súťaž Malý dizajnér organizuje IKEA už niekoľko rokov a tentoraz v nej deti na Slovensku nakreslili viac ako 200 nádherných výtvorov. Spomedzi súťažných návrhov z celého sveta vyberie spoločnosť 6 víťazných, podľa ktorých vyrobí skutočné plyšové hračky. V ponuke jej siete obchodných domov budú na budúci rok pred Vianocami.

 

Hlasovať môžete aj vy

V októbri sa malí dizajnéri opäť chopili iniciatívy, ceruziek i pasteliek a nakreslili hračky svojich snov. V bratislavskom obchodnom dome prihlásili celkove do súťaže 234 kresieb. A jedna z nich môže byť medzi víťazmi!

Výhercov slovenského kola pomôžu vybrať členovia IKEA FAMILY, ktorí sa stali členmi do 30. októbra. Hlasovať môžu on-line do 26. novembra 2018 na stránke https://www.ikea-family.sk/maly-dizajner. Za každý obchodný dom postúpi do celosvetového finále päť kresieb. Z finálneho kola vzíde potom šesť víťazov a podľa ich návrhov vyrobí spoločnosť plyšové hračky, ktoré budú v ponuke jej obchodných domov pred ďalšími Vianocami.

Celý výťažok z predaja týchto hračiek venuje IKEA na podporu organizácií a nadácií, ktoré pomáhajú deťom. Minulý rok získali na Slovensku vďaka tejto kolekcii tri organizácie 5 000 eur.

Tohtoročná kolekcia plyšových hračiek, ktorá vznikla z minuloročných návrhov, je už v predaji.

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: archív

 

—————

Späť


Kontakt

magazín Doma a Rada