05.04.2016 18:05

Nová kolekcia Jenny Jeshko

Aktuality

 

Unikátna slovenská módna značka Jenny Jeshko bola v sobotu partnerom finálového večera ‚Model of Tomorrow‘ organizovaného agentúrou Sapphire models. Tvárou značky sa stala víťazka Thereska Nogli Valiente, ktorá získala ako hlavnú cenu fotenie najnovšej kolekcie Jenny Jeshko Leto 2016 v Madride.

Modely charakterizovala opätovne hravosť a pestrosť materiálov, pričom centrálnym motívom bola výšivka a originálne šperky – náušnice a náhrdelníky ručnej výroby. „Moje modely sú určené pre sebavedomé ženy, ktoré sa neboja experimentovať a chcú byť iné. A také my Slovenky určite sme. Dôležité je nebáť sa kombinovať zdanlivo nezlučiteľné protiklady, ale pritom zostať stále elegantné“, uviedla po skončení finále súťaže ‚Model of Tomorrow‘ predsedníčka poroty a autorka značky Jenny Jeshko.

Jarná kolekcia s názvom ‚HappyCityHippie‘ je veselá, trochu rozmarná, ale skrýva v sebe aj prvky hippie a punk. Je hodná pre všetky ženy so zmyslom pre štýl a jedinečnosť. V kolekcii sú použité osvedčené autorské peleríny JennyJeshko v novom jarnom prevedení, sexy topy s výšivkou a dievčenské sukničky, doplnene výraznými náhrdelníkmi a náušnicami z bavlnenej čipky vlastnej výroby. Kolekcia jar/leto 2016 využíva materiály ako džínsovina, bavlnená košeľovina, hodváb a vlnená pletenina v kombinácii s výšivkou a masívnymi reťazami. Neprehliadnuteľné bolo aj vyšívané pončo so strapcami a topy inovatívneho strihu, kde ramienka nahradila čierna masívna reťaz. Mimoriadne zaujali vyšívané džínsové modely kabátu a šiat v módnej midi dĺžke. Návrhárka opäť doplnila niektoré modely unikátnymi vyšívanými listovými kabelkami z rovnakého materiálu ako odev.

„V modeloch Jenny Jeshko som sa cítila veľmi príjemne a prirodzene. Páči sa mi, že každý kus je unikát a obohatený o originálnu výšivku. Už teraz sa teším na fotenie v slnečnom Madride“, vyznala sa zo svojich pocitov finalistka Thereska zo Šurian.

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: archív

—————

Späť


Diskusia k článku

Dátum: 30.05.2016

Vložil: JennyJeshko

Titulok: Dakujem :-)

Dakujem za krasny clanok!!!
Vasa jj

Odpovedať

—————

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada