13.12.2020 15:56

Nesieme vám údeniny zrodené na Slovensku

Varenie – Svetové a minulé chute

 

Nesieme vám údeniny Zrodené na Slovensku so 100% slovenským mäsom. Niekde rozvoniava klobáska v kapustnici, inde šošovicová polievka. Niekde sa klepú rezne, inde sa vyprážajú podkovičky kapra. Niekde sa opekance zalievajú horúcim mliekom, inde sa lámu oplátky potreté medom. Každá rodina má svoj Štedrý večer jedinečný, ale jedno majú všetci spoločné: všetci si chceme dopriať vynikajúce jedlo najvyššej kvality.

A preto sme v Mecome starostlivo povyberali údené dobroty z našej slovenskej krajiny. Košík plný neomylných tradičných chutí už vezieme cez zaviate hory i doly, aby bol aj váš štedrovečerný stôl dokonalý, rovnako ako chvíle strávené s tými najbližšími.

Vďaka produktom Naše slovenské, si teraz môžu rodiny dopriať na sviatočné stoly kvalitné lokálne výrobky. Napríklad do kapustnice je možné použiť chutnú Gombaseckú klobásu alebo dochutiť tradičnú šošovicovú polievku s jemne osmaženou Oravskou slaninkou. Do nadýchanej šunkovej peny pre gurmánov sa hodí lahodná Dusená šunka od Naše slovenské. Zákazníci si takto jednoducho dokážu pripraviť nielen vianočné tradičné pokrmy so stopercentnými slovenskými výrobkami.

Viac na https://www.youtube.com/watch?v=7p9CCQTiFmU


 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada