25.08.2020 11:26

Nádherné pery a upravená brada!

Novinky pre celú rodinu od Oriflame

 

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame dokáže pokryť potreby všetkých - ako mužov, tak žien. Dokazuje to aj svojimi novinkami určenými dokonca aj pre najmenších členov domácností.

Dokonalú pánsku bradu milujú aj muži, aj ženy!

Dlhé roky sa zdalo, že starostlivosť o samých seba je doménou žien. No posledné roky ukazujú, že páni sa o seba chcú starať prinajmenšom rovnako. Trendom je upravená brada, páni ňou ukazujú nielen svoj vkus, ale doslovne vyjadrujú aj svoju osobnosť. Inovatívny Oriflame prináša pre všetkých, ktorí túžia po upravenej brade, nový rad North for Men Mane Attraction – sadu kozmetiky určenej na starostlivosť o bradu. Rad bol inšpirovaný profesionálnymi barbermi, prináša balzam a vyživujúci olej na bradu, ktoré spoločnými silami zjemnia a udržia pružnosť jednotlivých chĺpkov, pričom zabránia podráždeniu pokožky. Obsahuje esenciálny cédrový olej, ktorý dodáva bohatú výživu. Pánov, ktorí majú radšej dlhšiu bradu, poteší aj nová sada na úpravu brady s obsahom hrebeňa a nožničiek v praktickom elegantnom púzdre.

Krásne a zdravé pery

Perám vo všeobecnosti venujeme menej pozornosti. Síce im doprajeme krásny rúž či balzam, no na ich výživu a starostlivosť o ne vcelku zabúdame. Pritom sú to aj pery, ktoré starnú a ktoré zároveň veľmi ľahko vedia odhaliť náš vek.

Doprajte svojím perám zvýšenú pozornosť a starostlivosť. Oriflame vám k tomu prináša novú Vyhladzujúcu masku a píling na pery Love Nature s obsahom marakuje, limetky, cukru a mäty. Marakuja má intenzívne hydratujúce a zvláčňujúce účinky, limetka je osviežujúca, povzbudzujúca a pery zanechá hladké a obnovené, cukor vytvára zlatisté granule, ktoré účinne odstraňujú odumreté bunky pokožky a napokon mäta vyživuje vďaka množstvu vitamínov a atioxidantov. Je na vás, či produkt použijete ako masku, alebo ako píling, vaše pery ocenia oboje.

Keď si po ošetrení svojich pier budete vytvárať make up, nezabudnite na obočie. Starostlivosť oň sa podobne ako pri pánoch a ich bradách, stala v prípade žien doslovne povinnosťou. Rad OnColour teraz prináša ceruzku na obočie v dvoch farbách, vďaka ktorej si nádherné obočie vytvoríte veľmi jednoducho a na dlhú dobu.

Ešte krajšiu manikúru si zase vytvoríte vďaka novinkám určeným na starostlivosť o nechty - Podkladový lak na nechty The ONE Pro Wear a Rýchloschnúci vrchný lak na nechty The ONE Pro Wear. Podkladový lak pripravuje podklad na hladkú aplikáciu laku, vytvára preň priľnavý podklad vďaka technológii Pro Stay a chráni nechty pred škvrnami a zažltnutím. Rýchloschnúci vrchný lak zas predlžuje trvácnosť farebného laku, nechtom dodáva plný vzhľad a žiarivý lesk.

Veselšie detské kúpanie

Azda všetky deti si prechádzajú rozličnými fázami - raz sprchovanie doslovne milujú a do vane sa pýtajú, potom sa im zrazu zo dňa na deň prestane chcieť a najradšej by ostali bez hygieny pokojne aj mesiac. O čistení zubov to platí mnohonásobne. Oriflame sa vám to snaží uľahčiť a prináša pre detičky lákavý rad Disney Junior Muppet Babies! Nájdete v ňom detské mydlo a detskú zubnú pastu so zeleným jablkom, ktoré deti jednoducho neodmietnu.

 

FOTO: www.publicdomainpictures.net

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada