12.04.2023 16:58

Ktoré produkty by vám počas jari nemali chýbať v kozmetickej taštičke?

Zdravie a krása – Domáca kozmetika

 

S príchodom jari máme chuť začať odznova. Nemusí to však skončiť len pri jarnom upratovaní, permanentke do fitness centra či triedení šatníka. S prvým oteplením a jarným slnkom predsa môžete po novom pristúpiť k rôznym oblastiam svojho života. Napríklad obsah našej kozmetickej taštičky zostáva často nepovšimnutý. A to je veľká škoda. K jari sa totiž hodia veselšie farby rúžov, sviežejšie parfumy, ale aj lepšia starostlivosť o pleť, ktorá je namáhaná prvými slnečnými lúčmi.

S novým ročným obdobím môžete obmeniť vašich skrášľujúcich pomocníkov. Avon prináša tipy na kozmetické produkty, ktoré si počas tejto jari rozhodne zaslúžia vašu pozornosť a zároveň miesto na vašom toaletnom stolíku alebo v kozmetickej taštičke. Vyberiete si kvalitné obnovujúce sérum, novú podmanivú vôňu alebo dáte šancu ružovým odtieňom v líčení?

 

7 OMLADZUJÚCICH ÚČINKOV ZA 7 DNÍ

Naša pleť potrebuje inú starostlivosť v lete a inú v zime. Inak to nie je ani na jar. Ak máte pocit, že vaša pleť potrebuje po zime dodať trochu života, produkty Anew budú správnou voľbou. Napríklad Obnovujúce pleťové sérum Anew Power vám zabezpečí viditeľne hladšiu, plnšiu a pevnejšiu pleť. Vďaka Protinolu™, ktorý v pleti podporuje tvorbu dvoch typov kolagénu, má sérum 7 omladzujúcich účinkov: vyhladzuje, hydratuje, redukuje jemné línie a vrásky, spevňuje, rozjasňuje, posilňuje a reguluje vzhľad pórov. Znie to ako zázrak, no badateľný rozdiel budete skutočne vidieť už po siedmich dňoch. V nedávnej nezávislej klinickej štúdii to potvrdili takmer tri štvrtiny účastníkov, teda 73 % z nich. Všimli si, že majú hladšie vyzerajúcu pleť a až 92 % z nich uviedlo, že by výrobok odporučili aj svojim priateľom.[1]

Toto sérum je najlepšie hodnoteným kozmetickým prípravkom od Avonu, a ak už jeho fanúšikom ste, určite si zamilujete aj ďalší multifunkčný produkt z tejto rady – Obnovujúci krém na očné okolie Anew Power, ktorý bude ideálnym doplnkom k pleťovému séru. Táto novinka redukuje opuch aj tmavé kruhy a stará sa o mladistvý a rozžiarený vzhľad očného okolia. Nový prelomový očný krém využíva spomínanú svetovo exkluzívnu technológiu Protinol™ spoločnosti Avon, ktorá pomáha obnoviť roky straty kolagénu iba za sedem dní.

Navyše, krém je obohatený aj o technológiu rozptylu svetla na okamžité zlepšenie vzhľadu nedokonalostí pod očami. Ak túžite po jarnom resete pleti s viditeľným efektom, obnovujúce sérum a nový očný krém Anew budú spoločne vaše spoľahlivé „power duo“ .

  • Obnovujúce Anew Power s Protinolom™  30 ml, bežná cena: 18,70 €
  • Obnovujúci Anew Power krém na očné okolie s Protinolom™  15 ml, bežná cena: 10,90 € 

„Pevne verím v ošetrenia a krémy založené na dôkazoch. Preto ma veľmi potešilo, keď som sa dozvedela o technológii Protinol™, ktorá má za sebou 20 rokov výskumu. Bola som ohromená, keď som videla, že nový Power Eye Cream obnovuje roky straty kolagénu. Keď som ho vyskúšala na svojej klinike, u jednej pacientky som zaznamenala až 52 % zlepšenie jemných liniek a vrások,“ uviedla Dr. Zoya Diwan, odborníčka na klinickú a estetickú dermatológiu.

 

NECH ŽIJE RUŽOVÁ

Jar prináša farby do prírody, tak prečo by nemohla oživiť aj vaše líčenie? Make-up má byť predsa zábava a nie nudná, dokola opakujúca sa, rutina. Hitom tejto jari sú ružové tóny. Preto sa Avon riadi heslom: „Nech žije kreativita. Nech žije ženskosť. Nech žije ružová,“ a prináša limitovanú kolekciu s názvom Viva La Pink! Ak túžite po trendy ružovkastom looku, môžete vyskúšať Paletku očných tieňov Viva La Pink! so sýtymi odtieňmi, ktoré pozdvihnú váš vzhľad, krémovú Farbu na líčka Viva La Pink! s lesklým efektom alebo Lak na nechty s perleťovým finišom z tejto limitovanej edície.

  • Paletka očných tieňov Viva La Pink!  10,8 g,  bežná cena: 9,50 €
  • Farba na líčka Viva La Pink!  5,5 g, bežná cena: 9,50 €
  • Lak na nechty Viva La Pink! – limitovaná edícia  10 ml, bežná cena: 3,90 €

              

HRAVÉ VÔNE

Prvé hrejivé lúče slnka nabádajú vymeniť ťažké vône za tie jemnejšie, sviežejšie a čistejšie. Presne taká je vôňa Far Away Endless Sun, ktorá vás zahalí do tónov zamatovej broskyne, slnečného maku a zlatej ambry. Táto kvetinová, ovocná a zároveň jemne citrusová vôňa je doposiaľ najsviežejšia jarná vôňa z najpredávanejšej kolekcie Far Away. V jarných mesiacoch však zabodujete aj kvetinovou vôňou Luck Eau So Happy. Nájdete v nej tóny sviežej ružovej maliny v spojení s lupeňmi magnólie, ktoré sú zjemnené minerálnym pižmom.

  • Far Away Endless Sun EDP  50 ml, bežná cena: 17,90 €
  • Luck Eau So Happy EDP  30 ml, bežná cena: 19,90 €

 

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada