24.02.2020 09:25

Krycí krém, aký ste ešte nemali!

Najinteligentnejší krycí krém ponúka Oriflame

 

Oriflame je vďaka svojim dvom centrám na výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek a zamestnávaniu vyše 100 vedcov, ktorí pre značku pracujú, jednoznačným leadrom a trendsetterom v oblasti pokrokovosti. Nový inteligentný krycí krém, ktorý značka vyvinula, budete chcieť!

Značka švédskej prírodnej kozmetiky je na slovenskom trhu jednou z tých, ktoré prinášajú trend beauty by Sweden aj do našich pomerov. Trend nespočíva iba v krásnej, ale najmä zdravej pokožke a funkčnej kozmetike. Základnou tézou je, že kozmetiky netreba mať veľa, ale treba staviť na tú efektívnu.

Aktuálnou technologicky pokrokovou novinkou je nový Prispôsobivý krycí krém The ONE Everlasting Sync s technológiou Skin Response. Vďaka tejto dynamickej technológii sa krém neustále prispôsobuje prostrediu okolo vás. Vaša pleť tak bude vyzerať stále sviežo a vyvážene s polomatným finišom.

 

Ako funguje?

Dynamická technológia vstrebáva vlhkosť zo vzduchu okolo vás. Ak je vzduch suchý, pomáha v pokožke udržiavať jej prirodzenú vlhkosť, aby vyzerala nádherne za každých okolností. Výsledkom je svieži vzhľad a dokonalý odtieň pleti vďaka technológii, ktorá reaguje na prostredie okolo vás. 15 odtieňov sa navyše prispôsobí teplým, studeným aj neutrálnym tónom pleti.

Testovania neklamú

Nový inteligentný krycí krém The ONE Everlasting Sync bol, samozrejme, podrobený klinickým aj spotrebiteľským testovaniam. Tie klinické preukázali, že krém má dlhotrvajúce zloženie – svoju úlohu si dokáže plniť až 30 hodín! Navyše je odolný voči vlhkosti. Spotrebiteľské testovania zas preukázali, že krém je odolný voči poteniu, vyblednutiu a otláčaniu sa. Pozitívom je aj to, že obsahuje ochranný faktor SPF 30.

Vyskúšajte nový inteligentný krycí krém od Oriflame teraz za uvádzaciu akciovú cenu, iba 7,99 eur! Objednajte si ho na www.oriflame.sk alebo u svojej Oriflame poradkyne.

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada