29.09.2019 16:52

Krk a dekolt váš vek už neprezradia

Novinka od Oriflame to dokáže!

 

Oriflame je kozmetika podložená tvrdými rokmi vedeckého výskumu a práce. Jedným z výsledkov je novinka na spevnenie pokožky krku a dekoltu.

Každá z nás to veľmi dobre pozná - môžeme robiť čokoľvek, ale pokožka krku a dekoltu nás vždy prezradí! Vedci v dvoch centrách na výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek Oriflame sa na to pozreli a vyvinuli sérum, ktoré vám v tejto oblasti bude viac ako nápomocné. Formujúce sérum na krk a dekolt NovAge je pokrokovým riešením na viditeľné spevnenie pokožky v oblasti krku a dekoltu. S klinicky potvrdenými výsledkami pleti dodáva mladistvý spevnený vzhľad.

 

Jedinečný komplex získavaný zo semienok kôpru

Základnou zložkou formujúceho séra je komplex Pro-Lastin, ktorý pochádza zo semienok kôpru. Klinické testy potvrdili, že podporuje syntézu špecifického enzýmu v tele, ktorý je dôležitou zložkou pri tvorbe zdravého a dobre fungujúceho elastínu v pokožke a ktorý sa však vekom stráca. Komplex Pro-Lastin tak predstavuje účinné riešenie pri obnove elasticity a pevnosti pleti a redukcii vrások.

 

Povzbudivé výsledky klinických testov

Formujúce sérum podrobili vedci Oriflame klinickým testovaniam, ktoré priniesli veľmi pozitívne výsledky. Potvrdili, že komplex Pro-Lastin:

  • zlepšuje pružnosť a pevnosť pleti minimálne o 17 %
  • spevňuje pokožku na oblasti sánky a zlepšuje pružnosť pokožky dekoltu
  • redukuje jemné linky, vrásky a známky únavy pleti

Výsledkom je viditeľné spevnenie ochabnutých kontúr oblasti krku a dekoltu a výrazné zlepšenie pružnosti vzhľadu.

 

Súhlasili aj reálne ženy

Formujúce sérum vyskúšali na vlastnej koži aj ženy v spotrebiteľských testoch. Až 81 % z nich spozorovalo po 4 týždňoch používania séra výrazne nadvihnutejší vzhľad pokožky a 82 % viditeľne pevnejšie kontúry krku.

Rad pleťovej kozmetiky NovAge od Oriflame ponúka komplexné vedecky vyvinuté riešenia určené na rozličné potreby pleti v každom veku. Je navrhnutý tak, aby bol k dispozícii dámam od prvej jemnej vrásky až po tie najhlbšie. Súčasťou je aj starostlivosť o ruky v podobe Omladzujúceho krému na ruky so SPF25, ktorý pokožku hydratuje aj po niekoľkých umytiach a ktorý pomáha obnovovať popraskanú nechtovú kožtičku.

Zaregistrujte sa na www.oriflame.sk a nakupujte všetky produkty Oriflame so zľavou až 20 %.

 

FOTO: archív, www.freedigitalphotos.net

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu