29.11.2018 17:01

Krása nemá presné parametre

Aktuality

 

Na svete je nový román Tučibomba, no a čo?, ktorý si od prvých stránok zamilujú všetky ženy. Bez rozdielu. Renáta Názlerová, autorka úspešnej trilógie Návodov, vydáva novú knihu, ktorá vám ukáže, že krása je veľmi subjektívnou záležitosťou a nepozná rozmery ani vek!

Hlavné hrdinky, na prvý pohľad veľmi rozdielne, hľadajú to isté -- cestu k mužom a k sebe samým, pravdu o živote, ktorú nakoniec spoločne nájdu. Štýl písania Renáty Názlerovej, jej humor a pohľad na život, zaručujú, že knihu prečítate jedným dychom. A nielen raz. Román Tučibomba, no a čo? vychádza vo vydavateľstve Fortuna Libri, viac na www.fortunalibri.sk.

Kniha pre ľudí s otvorenou mysľou

Renáta Názlerová venuje svoj nový román všetkým moletkám a bacuľkám. A nielen im. Aj ľuďom bez predsudkov, s otvorenou mysľou a veľkým srdcom. Ako sama hovorí: „Po románových Návodoch sa mi začali doslova hrnúť reakcie od žien, ktoré sa našli v hlavnej hrdinke. Už v týchto knihách som totiž predstavila typ žiadanej a úspešnej ženy, ktorá je takou navzdory tomu, že je pri tele. Drvivá väčšina čitateliek reagovala práve na tento fakt, na skutočnosť, že hlavnou hrdinkou je žena, ako sú ony. Žena nedokonalá, nesúmerná, nekonfekčná. A urobila som ju atraktívnou.“

Krstným otcom novej knihy Renáty Názlerovej bol herec Marko Igonda, prezentáciu románu a talkshow mal vo svojich rukách moderátor Ján Mečiar.

Kniha bola pokrstená pečenými gaštanmi. A dôvod, prečo autorka zvolila práve tieto plody? Vraj je ich sezóna, sú jej obľúbenou pochúťkou a navyše sú zdravé a guľaté...

„Krása je v oku toho, kto sa pozerá...“

Hlavné hrdinky príbehu o tom vedia svoje. Jedna je ešte veľmi mladá a druhá je zasa vo veku, keď už mnohí na lásku neveria. Napriek rozdielnym povahám i životným skúsenostiam sa postupne zblížia a spoločne nájdu, čo hľadajú. Nájdu pravdu o sebe a o živote a ukážu vám, že krása nemá presné parametre. Pretože krása je v oku toho, kto sa pozerá. „Stojím si za tým, že hrdinky nemusia byť len štíhle, tak ako krásnou nemusí byť len chudá žena. Chcem rozprávať o tom, že na lásku máme nárok všetky, bez rozdielu veku a hmotnosti. A budem šťastná, ak moje čitateľky pochopia, že krása je predovšetkým o dobrote srdca, láskavosti, pôvabe a sebaúcte,” vyznala sa autorka Renáta Názlerová.

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: archív

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada