23.03.2021 13:10

Klenot ukrytý vo fľaši z ružového zlata

Parfumová novinka od Oriflame

 

Vôňa v našich životoch zohráva významnú úlohu. Životného partnera si volíme podľa toho, ako nám „vonia“ a dobré jedlo rozpoznáme podľa arómy šíriacej sa v kuchyni. Aj parfum, ktorý používame o nás veľa napovie. Vyberáme si ho podvedome a okoliu prezradia veľa o našich tajných snoch a túžbach a o tom, aké sme v skutočnosti. Každá sme iná, ale jedno nás spája  ̶  rady sa obklopujeme výnimočnými vecami. Preto sa Oriflame pri príležitosti 45. výročia značky Giordani Gold rozhodol pripraviť pre vás niečo špeciálne. Predstavuje dlhotrvajúci parfum Giordani Gold Essenza Blossom, ktorý je spojením toho najluxusnejšieho a najkvalitnejšieho, čo značka Giordani Gold ponúka.

Parfum zrodený z kvality

Ikonická prémiová značka Giordani Gold nám spríjemňuje život už od roku 1976 nielen svojimi parfumami, ale aj dekoratívnou kozmetikou. Je spojením starostlivo vyberaných ingrediencií s citom pre detail. Už v roku 2015 uviedla na trh prémiovú parfumovú vodu Giordani Gold Essenza, ktorá ženy očarila nielen skvelou vôňou, ale aj dizajnovým flakónom. Pri príležitosti 45. výročia značky sa Oriflame rozhodol povýšiť svoje vône na dokonalosť a predstavuje parfum Giordani Gold Essenza Blossom. Spojenie dokonalej vône najvyššej kvality a luxusného flakónu, ktorý je ozdobený pravým ružovým zlatom.

 

Kráľovský kvet pomarančovníka

Podobne, ako ružové zlato vzniká spojením zlata, striebra a medi, aj vôňa parfumu Giordani Gold Essenza Blossom je zložená z troch nádherných kvetov  ̶  akordu kamélie, sambackého jazmínu a pomarančovníka. Práve kvety pomarančovníka, ktoré tvoria srdce parfumu, si vybrala aj kráľovná Viktória v deň svojho sobáša s princom Albertom ešte v roku 1840. Nielenže boli súčasťou jej svadobnej kytice, ale halúzky kvetov pomarančovníka lemovali aj jej svadobné šaty a nachádzali sa v svadobnom venčeku, ktorý mala vo vlasoch. Niet divu, že kvet pomarančovníka zaujal tvorcov Oriflame parfumov natoľko, že je srdcom a dušou všetkých parfumov značky Giordani Gold.

 

Tip: Ako si nepokaziť lásku na prvý pohľad

Vôňa môže byť akokoľvek kvalitná a príjemná, ale ak vaše „rande naslepo“ prebehne nesprávne, pripravíte sa o možnosť zamilovať sa na celý život. Preto:

  • nikdy o seba nešúchajte zápästia, na ktoré ste si aplikovali vôňu. Parfum tým zbytočne zahrejete a vône, ktoré sa majú rozvinúť postupne, rýchlo vyprchajú;
  • aplikovanie parfumu na papieriky a nie na telo značne skresľuje skutočnú vôňu. Parfum by ste mali aplikovať vždy na vašu pokožku (dekolt, zápästie, vnútornú stranu lakťov...), aby ste zistili, ako vonia po reakcii s vašou kožou;
  • na dobré sa oplatí čakať, a tak aj parfum potrebuje svoj čas. Po pár sekundách cítite iba tóny „hlavy“ a až neskôr sa rozvinie „srdce“ a „základ“, ktoré sú pri výbere vône smerodajné. Približne po 15-tich minútach môžete zhodnotiť, či je daný parfum pre vás tým pravým.

Novinka: Parfum Giordani Gold Essenza Blossom, 50 ml

Šperky už dávno nie sú len na ozdobu, ako šperk môžete aj voňať. Dvaja renomovaní parfuméri, Fabrice Pellegrin a Daphne Bugey, totiž spojili svoje sily a vytvorili skutočný klenot medzi vôňami. Nechali sa inšpirovať ružovým zlatom, ktoré sa skladá zo zlata, striebra a medi. Tieto tri kovy ružového zlata sú v parfume reprezentované tromi nádherne voňajúcimi kvetmi pomarančovníka, sambackého jasmínu a akordu kamélie. Kvetinová kombinácia je doplnená o tóny vanilky, čím vznikla nezameniteľná vôňa pripomínajúca pravé ružové zlato. Tým je pri príležitosti osláv 45. výročia značky Giordani Gold zdobený aj designový flakón parfumu. Doprajte svojej osobnosti priestor vyniknúť skrz nadčasovo elegantnú vôňu, ktorá v ženách podčiarkuje vášeň a zmyselnosť.

  • Cena: 40,90 € (Do 03.05.2021 teraz za zvýhodnenú cenu 24,99 €)

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada