31.03.2014 14:31

Káva, ktorej neodoláte

Nechajte sa uniesť na vlne lahodnej kávy Nescafé GOLD Crema

 

Zastavte sa po náročnom dni, urobte si chvíľku pre seba, odmeňte samu seba. Káva NESCAFÉ Gold Crema je na takéto okamihy priam stvorená. Rozmaznajte sa exkluzívnou chuťou, vábivou arómou a predovšetkým lahodnou penou, ktorú baristi nazývajú crema. Doprajte si jemné pohladenie a vychutnajte si nápoj z prvotriednych kávových zŕn odrody Arabika. Nescafé GOLD Crema je výnimočná ako vy.

 

Každá žena dnes musí zvládať nespočetné množstvo vecí, ktoré ostatní berú ako samozrejmosť. Ak budete čakať na ocenenie od svojho okolia, možno sa ho nikdy nedočkáte. S kávou Nescafé GOLD Crema sa môžete odmeniť každý deň a vychutnať si svoj ​​kúsok luxusu a zaslúženého uznania. Urobte si chvíľu len pre seba a pripravte si hrejivú šálku výbornej kávy s intenzívnou arómou a nezameniteľnou vôňou tých najkvalitnejších pražených kávových zŕn.

Nescafé GOLD Crema sa vyznačuje krémovou penou, pod ktorou odhalíte neodolateľne zvodnú arómu. Nájdite si preto na prípravu kávy čas a vytvorte si z nej svoj vlastný kávový rituál. Po otvorení sa nemusíte o kvalitu kávy báť, vďaka špeciálnemu systému uzatvárania zostane aj po otvorení dlho čerstvá a voňavá.

 

Kávu NESCAFÉ Gold Crema nájdete v exkluzívnej dóze s obsahom 100 g za odporúčanú cenu 5,79 EUR a 200 g za odporúčanú cenu 10,49 EUR. Viac informácií o prémiovej káve sa dozviete na www.nescafe.sk.

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu