30.05.2016 10:07

Harleyáci deťom

Aktuality

 

Členovia klubu Harley-Davidson dokazujú tradične, že im pod koženou bundou bijú citlivé srdcia. Tvrdí chlapi od motoriek venujú aj v tomto roku jeden deň deťom, aby im urobili radosť. Aj tým, ktoré ju potrebujú asi najviac.

Už pred pár rokmi vznikla pri príležitosti Medzinárodného dňa detí zaujímavá iniciatíva harleyákov potešiť malých onkologických pacientov a urobiť pre nich pár neopakovateľných spoločne strávených hodín, ku ktorým patrila aj jazda na motorke. Aktuálne sa podujatie rozvinulo na sympatické popoludnie, kde okrem stretnutia so zaujímavými mužmi od motoriek majú deti ohromnú šancu absolvovať deň plný zábavy.   

Majú sa na čo tešiť

Tento rok padol termín podujatia na 5. júna, na prvú júnovú nedeľu. Všetko sa odštartuje v Harley saloon na Rebarborovej ulici 1/A v Bratislave o 13. hodine a deti sa môžu tešiť na bohatý program. Čaká ich...

  • ...detská diskotéka pod vedením DJ Šaňo
  • ...skákanie vo vreci
  • ...beh s pink-pongovou loptičkou na lyžičke
  • ...preťahovanie lanom
  • ...súťaž v kreslení motoriek
  • ...možnosť zastrieľať si so vzduchovky s dozorom profesionálnych vojakov
  • ...hod granátom
  • ...vystúpenia tanečnej skupiny H&T

Nezostanú smädné ani hladné

Samozrejme, že nesmie chýbať ani možnosť povoziť sa na motorke, to už patrí nevyhnutne k atmosfére sympatického popoludnia stráveného v Harley klube. Netreba mať obavy ani o pitný režim a občerstvenie malých návštevníkov, zabezpečené budú nápoje, chlebíčky, pizza i koláče. Pre motorkárov, ktorí posadia deti na svoju motorku, aby mali zážitok aspoň z pomalej jazdy, sa bude variť guláš. 

... a nebude chýbať ani sociálny aspekt

Harleyáci predpokladajú, že na oslavu MDD do ich klubu zavítajú chovanci zo zariadenia pre deti s downovým syndrómom i deti z chráneného bývania pre týrané matky. Okolo 16. hodiny je naplánovaný tradičný hromadný odchod motorkárov na detskú onkológiu v Bratislave, aby malým pacientom odniesli hračky a tak darčekmi potešili tieto ťažko skúšané detičky. 

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: archív

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada