13.10.2014 12:49

Hamé podporí biatlon

Aktuality

 

Značka Hamé patrí už roky k obľúbeným nielen v Čechách, ale aj v okolitých krajinách vrátane Slovenska. Spoločnosť svoje pozície na slovenskom trhu upevnila aj aktuálnou akvizíciou prešovskej spoločnosti DOMA, ktorá je najväčším výrobcom majonéz, ochutených omáčok a dressingov a tým rozšírila svoje portfólio o výrobky, ktoré doteraz nemala v sortimente.

 

Pôsobenie českej firmy u susedov dostalo však aj ďalší zaujímavý rozmer. Táto spoločnosť sa stala aj hlavným partnerom Slovenského zväzu biatlonu. Podľa slov generálneho riaditeľa Hamé Martina Štrupla: „Túto strategickú dohodu so slovenským biatlonom sme uzavreli preto, lebo tomuto športu veríme a zároveň v ňom vidíme perspektívu slovenskej biatlonovej reprezentácie. Sme moderná firma, ktorá sa snaží podporovať aktívny životný štýl. Biatlon ako dynamický, atraktívny a populárny šport na vzostupe, je z tohto pohľadu presne to, s čím chceme dlhodobo spájať renomé našej spoločnosti. Ako nový kľúčový partner plánujeme podporiť nielen národnú biatlonovú reprezentáciu, ale aj rozvoj slovenského biatlonu ako takého. Od tejto spolupráce si sľubujeme aj to, že tiež oslovíme mladšiu generáciu, a to aj v zahraničí, kde je biatlon veľmi obľúbený. Všetci vieme, aké úžasné úspechy dosiahla Anastasia Kuzminová, no sú tu aj ďalší slovenskí reprezentanti. Snáď aj náš vstup do slovenského biatlonu prispeje k zvýšeniu konkurencieschopnosti a rozšíreniu základne slovenskej biatlonovej špičky.“ Tento ústretový krok ocenil aj prezident Slovenského zväzu biatlonu Ján Hyža: Veríme, že spoločné partnerstvo s Hamé pomôže slovenskému biatlonu, aby si zachoval pozíciu lídra slovenských zimných športov.“

Aj v intenciách správnej výživy

Spoločnosť Hamé je poprednou potravinárskou firmou v strednej Európe, ktorá sa orientuje na trvanlivé a chladené potraviny. Vo svojom výrobnom programe má 1700 rôznych druhov produktov zo sortimentu paštét, mäsových konzerv, hotových jedál, zeleninových výrobkov, ovocných zmesí, džemov, kompótov, dojčenskej stravy, sirupov, obložených bagiet a sendvičov, kečupov a omáčok na dochucovanie a dokonca v spolupráci s nórskym producentom aj rybích konzerv. Nezabúda ani na zákazníkov so špeciálnou diétou a ponúka aj bezlepkové výrobky, biopotraviny a produkty pre diabetikov.

 

redakcia Doma a Rada

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada