08.11.2019 10:16

Ekológia pod stromčekom?

Oriflame hovorí áno!

 

V ponuke švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame nájdete v predvianočnej ponuke sady v krásnych darčekových baleniach za skvelé ceny. Okrem iných aj Love Nature, sadu plne biologicky rozložiteľnej kozmetiky.

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame sa od svojich počiatkov zasadzuje za zodpovedný prístup k prírode. Je to prirodzené už samotnému Švédsku, odkiaľ značka pochádza, kde si prírodu vážia a ctia a žijú ekologicky. Sú obklopení krištáľovo čistými vodami a neporušenou prírodou, z ktorej aj Oriflame čerpá ingrediencie na svoje produkty. Nie nadarmo je najnovším trendom Beauty by Sweden, pretože okrem čistých ingrediencií je jeho základnou charakteristikou komplexná krása - krása zvonka i zvnútra, ktorá je neodlúčiteľne prepojená so zdravím. Odpoveďou na otázku zdravia nielen vášho, ale aj našej prírody je plne biologicky rozložiteľný rad Love Nature od Oriflame.

 

Beauty by Sweden - krásna a zdravá!

V šampónoch radu nenájdete žiadne silikóny a v pílingoch žiadne plastové pílingové mikročiastočky. Všetky výťažky v produktoch Love Nature sú dopestované, zbierané a spracovávané bez použitia chemických látok a pochádzajú z udržateľných organických fariem. Obaly produktov Love Nature sú teraz navyše zo 40 % vyrábané z recyklovaných plastov. Produkty Love Nature využívajú silu rastlinných zložiek vo váš prospech. Môžete tak čerpať z hydratačných vlastností kokosovej vody, vyživujúcich účinkov ovsu, upokojujúcich schopností goji, prečisťujúcich účinkov ílu… A pritom sa správať šetrne k našej planéte, pretože po nás ju budú potrebovať aj naše deti a deti našich detí, na čo často zabúdame.

Vianočný darček od Oriflame

Oriflame aj na tieto Vianoce pripravil darčekovú sadu Love Nature , ktorá je ideálnym darčekom pod stromček - navyše za skvelú cenu! V darčekovej škatuli nájdete mydlo s olivovým olejom a aloe vera, sprchovací gél s olivovým olejom a aloe vera a revitalizačný krém na ruky so šťavou z aloe vera - to všetko iba za 7,99 eur, naviac v luxusnom balení! Olivový olej a aloe vera obsahujú množstvo výživných látok a najmä pokožku výrazne hydratujú a pomáhajú jej vlahu udržiavať.

Udržateľnosť na prvom mieste

Značka Oriflame si je vedomá zodpovednosti vyplývajúcej z pozície jedného z popredných producentov kozmetických a wellness výrobkov. Napriek tomu, že je veľkou korporáciou, jej negatívny dopad na životné prostredie sa snaží eliminovať naozaj na každom kroku svojej činnosti, ako vo výrobe, tak v balení, distribúcii, až po priamy marketing.

Konkrétne kroky hovoria sami za seba:
  • v roku 2017 pochádzalo 79 % papierov predajných katalógov z dôveryhodne certifikovaných zdrojov
  • v roku 2018 sa viac ako 99 % odpadu z výroby vyhlo skládke a na znižovaní odpadu spoločnosť neustále pracuje
  • od roku 2015 pokleslo používanie vody o 21% na 1 produkt vo všetkých výrobných závodoch
  • od roku 2010 pracuje spoločnosť aj na vylepšovaní logistiky prepravy, výsledkom je zníženie absolútnych emisií skleníkových plynov na paletu o 20 %
  • od roku 2010 spoločnosť znížila absolútne emisie skleníkových plynov (GHG) o 36 %.
  • spoločnosť využíva 100% obnoviteľnej energie vo všetkých výrobných závodoch
  • 97 % dodávateľov poskytuje trvalo udržateľné zdroje na výrobu kozmetických a wellness produktov z dielne Oriflame
  • od roku 2014 Oriflame nevyrába žiadne pílingy s plastovými mikročiastočkami, ktoré sa po použití stávajú problémom v moriach a oceánoch. Spoločnosť ich nahradila čisto prírodnými zložkami, napr. drvenými olivovými kôstkami, makom, soľnými zrnkami, mandľovými škrupinkami, ovocnými semienkami ap. Súčasťou výrobkov tiež nie sú plastové trblietka. A alkohol vo vôňach má 100 % prírodný pôvod.
  • spoločnosť využíva certifikovaný udržateľný palmový olej - Svetový fond na ochranu prírody WWF jej v roku 2016 udelil skóre 9 z 9 v otázke využívania palmového oleja a dôveryhodnosti jeho zdrojov

 

Zaregitrujte sa na www.oriflame.sk a nakupujte všetky produkty so zľavou až 20 %!

 

—————

Späť


Diskusiak článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada


 

WEB pre celú rodinu