20.12.2016 14:11

Darček pre päťdesiatnikov

Aktuality

 

Záver roku môže byť niekedy aj začiatkom. Ako v prípade nového časopisu 50+, ktorý prichádza práve na trh.

 

Cieľom tejto revue je osloviť všetkých päťdesiatnikov, prípadne tých starších alebo aj o niečo mladších. Podobný magazín doteraz v ponuke časopisov chýbal. Aj keď mnohé témy života rieši väčšina z nás bez ohľadu na vek, existuje naopak dosť takých, ktoré súvisia s konkrétnymi vekovými kategóriami. Preto si treba priznať, že mladých zaujíma skôr problematika úveru na byt, výchovy detí a kvality školských zariadení, zatiaľ čo zrelší ľudia si už radi prečítajú aj články o dôchodkovom zabezpečení a o príčinách konkrétnych ochorení. Deti sú často už dospelé, samostatné, ale sú tu ešte starnúci rodičia, ktorí potrebujú pomoc a radu. Aj tieto témy patria do života čitateľov časopisu 50+. No zároveň sú ešte stále vo veku, keď ide o veľa. Budujú si kariéru alebo dokonca menia profesionálne zameranie, sú vitálni, majú chuť poznávať niečo nové a s láskou si budujú svoje intímne domáce prostredie.

Nový časopis bude preto o všetkom, čo päťdesiatnikov zaujíma. A nájdu si v ňom svoje témy rovnako muži ako ženy.

  

V aktuálnom prvom čísle, ktorý sa nesie v duchu zlatých vianočných i fašiangových sviatkov a bielej zimy, nájdete mnoho informatívne zaujímavých a graficky príťažlivých článkov. Dominuje rozhovor s Marcelou Laiferovou a reportáž s naším známym krasokorčuliarom Jožkom Sabovčíkom, ale poteší aj spomienka na päťdesiatničku Bratislavskú Zlatú lýru, príbehy ľudí, ktorí zvládli stratu zamestnania, alebo rady, ako sa vyhnúť trapasu na plese.

 

Nechýbajú vianočné témy, tipy na zdravé varenie, domácu kozmetiku, udržiavanie kondície či výber kozubu, informácie o vianočných kvetoch, prírodných liekoch, pomoci pri domácich úrazoch i pri možných sviatočných či zimných zdravotných rizikách. A mnoho ďalších, samozrejme. Jednoducho všetko, čo od domáceho tlačeného magazínového radcu očakávate.

  

Nový magazín pre zrelých ľudí v rozsahu 92 strán vychádza vo vydavteľstve RE-PUBLIC s. r. o., zatiaľ ako štvrťročník v cene 2, 50 eur.

 

redakcia Doma a Rada

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada