02.10.2020 09:26

Dámska vôňa, ktorá prekoná vaše očakávania!

Exkluzívna novinka od AVONu

 

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Vedeli ste, že predá každú sekundu 7 parfumov, čo je viac ako akákoľvek iná značka? Najnovšie rozširuje portfólio vôní o dámsky parfum Far Away Rebel & Diva, ktorý sa určite stane vašim „must have“ spoločníkom. Je inšpirovaný ženami, v ktorých sa skrýva veľká vášeň, energia a odhodlanie. Tvárou exkluzívnej novinky sa stala talentovaná speváčka Ewa Farna. Sama sa neriadi pravidlami, ale vytvára si svoje vlastné, či už v osobnom alebo pracovnom živote.

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

„Baví ma robiť veci inak, prekvapovať, hrať podľa vlastných pravidiel. Dnešný svet ponúka toľko možností a strach býva skôr brzdou. Určite je potrebné mať zdravé sebavedomie. Zároveň, som tiež len človek, ktorý robí chyby. Nemôžeme sa správať podľa požiadaviek iných a neriadiť sa vlastnou prirodzenosťou, konať pod tlakom toho, že sme sledovaní. Je ťažké udržať si v tomto rovnováhu. Ja sa snažím rozhodovať podľa vlastného svedomia, aby som sa na seba mohla pozrieť do zrkadla. Chcem byť dobrým človekom a ak budem v tomto smere inšpiráciou aj pre ostatných, určite ma to len poteší,“ uviedla Ewa.

A práve to platí aj pre parfum Far Away Rebel & Diva, ktorý vyzdvihuje nezávislosť, identitu a odvahu nositeľky. Prekonajte všetky vaše očakávania, pretože toto je vaša chvíľa! Voňavá novinka bola vytvorená pre nekompromisne nebojácne ženy, ktoré môžu svetu ukázať, že za sebou hrdo nechali to obyčajné a objavili svoje pravé ja: nezastaviteľnú energiu neohrozených žien. Tento silný efekt je dosiahnuteľný kombináciou kontrastov a protikladov ústiacich vo vôni, vďaka ktorej budete vyčnievať z davu. Čo sa Ewe na vôni najviac páči? „To je pre mňa ťažké opísať. Je to ako s jedlom – nedokážem povedať, prečo mám nejaké jedlo rada a ďalšie zase nie. Buď mi sedí alebo nie. Táto vôňa sa na moju pokožku pekne oblieka, cítim sa dobre, keď ju mám na seba.“

 

Far Away Rebel & Diva EDP

  • Objem: 50 ml
  • Bežná cena:  24,90 €

Dajte voľný priechod svojmu sebavedomiu s odvážnymi tónmi ružového korenia, predveďte svoje mnohostranné nadanie vďaka zvodnej magnólii a zvýraznite svoj šarm neodolateľným akordom slaných karamelových pukancov. S novým parfumom Far Away Rebel & Diva z kategórie kvetinovo - gurmánskych vôní nájdete odvahu chopiť sa okamihu a prekročiť tak všetky očakávania.

  • Dravá vôňa zrniek ružového korenia: Vôňa sa otvára korenistou, dravou sviežosťou tónov bergamotu a zrniek ružového korenia. Vytvára tak korenistú energickú vlnu, ktorá pritiahne pozornosť. Explózia žiarivej šťavnatosti na základe lahodného ružového liči ponúka sladký kontrast ku kvetinovým tónom v srdci vône.
  • Zvodná magnólia: Odvážna a zároveň ženská kvetinová zmes tejto vône rozkvitá tónmi intenzívne ovocnej arómy arabského jazmínu, okvetnými plátkami ruží a sviežimi tónmi magnólie. Tento buket prináša  kontrast k temnému, labužníckemu podpisu vône.
  • Jedinečný slaný karamel: Akord karamelových pukancov je vytvorený použitím slastnej bázy slaného karamelu, ktorá vôni dodáva neodolateľne jemný, slaný, karamelový tón. Návykový efekt násobí zložka Cocoa Natsublim®, známa pre svoj kontrastný efekt tmavého kakaa a krémovej bielej  čokolády. Tón, ktorý osloví temnú i svetlú stránku nositeľky.

 

V ponuke aj set Rebel & Diva, ktorý obsahuje okrem vône aj telové mlieko a mini toaletnú vodu v spreji v rovnakej vôni. Hodnota setu: 40,50 €

Telové mlieko Far away Rebel & Diva

  • Objem: 150 ml

 

Far away Rebel a Diva MINI EDP v spreji

  • Objem: 10 ml

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada