24.02.2020 12:18

Chutné jedlo na každý deň

Varenie – Rady z kuchyne

 

Keď sa rodina zíde za jedným stolom, je to radosť. Vedeli ste, že rodiny, ktoré spolu obedujú alebo večerajú, zdieľajú svoje každodenné zážitky častejšie a preto viac držia spolu? Ako správne mamy chceme pre svoju rodinu to najlepšie a aby jedla chutne a vyvážene. To ale neznamená, že budeme tráviť hodiny v kuchyni...

S hranolčekmi 1.2.3 Fries od McCain je to také jednoduché! Nielenže sú výnimočne chutné, ale aj s ich prípravou nie je veľa práce a 30-minútovými receptami sa môžete inšpirovať na webovej stránke firmy. Ušetrený čas tak môžete stráviť so svojimi blízkymi.

 

Rovné hranolčeky 1.2.3 Fries Original

Čo ste dnes zažili v práci? Aké novinky priniesli deti zo školy? Dobré jedlo spája a v prípade rodiny to platí dvojnásobne. Obľúbené hranolčeky 1.2.3 Fries Original od McCain sú ako stvorené na obed alebo večeru cez týždeň. Môžete ich skombinovať s mäskom alebo zeleninkou, stále budú chrumkať úžasne. Obsahujú iba dve prírodné zložky: zemiaky a slnečnicový olej. Môžete si tak byť istá, že vaša rodina je chutne a vyvážene. Zdieľajte spolu rodinné zážitky za jedným stolom, však pri dobrom jedle sa píšu tie najlepšie príbehy.

Príprava: Hranolčeky 1.2.3 Fries Original iba vysypte rovnomerne na plech a bez pridania oleja pečte v rúre 20 minút podľa návodu na obale. Sú hotové, kým napočítate 1.2.3.

  • 1.2.3 Fries Original od McCain: 1,99€ / 750g
  • 1.2.3 Fries Original od McCain: 3,49€ / 1500g

 

Hranolčeky - vlnky 1.2.3 Fries Crinkle

Vylaďte si všedný deň chutným jedlom! Vaša rodina určite ocení, ak na obed či večeru prípravíte niečo nové. Vyskúšajte hranolčeky – vlnky 1.2.3 Fries Crinkle od McCain. Sú chutné, výnimočne chrumkavé a určite si ich obľúbi každý člen vašej rodiny. Okrem skvelej chuti si môžete byť ako mama istá, že vaša rodina je aj vyvážene. Obsahujú totiž iba dve prírodné zložky: zemiaky a slnečnicový olej. Aj preto sú také chutné! Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok. A za tieto hranolčeky – vlnky vás bude vaša rodina zbožňovať ešte viac. Želáme dobrú chuť!

Príprava: Hranolčeky 1.2.3 Fries Crinkle iba vysypte rovnomerne na plech a bez pridania oleja pečte v rúre 20 minút podľa návodu na obale. Receptové inšpirácie nájdete na www.mccain.sk.

  • 1.2.3 Fries Crinkle od McCain: 1,99€ / 750g

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada