17.02.2020 15:59

Chutná inšpirácia pre posedenie s priateľmi

Varenie – Rady z kuchyne

 

S tými pravými priateľmi je to jednoducho pohoda. Nekonečné rozhovory, zábava a nezabudnuteľné chvíle. A vždy je prítomné aj dobré jedlo, však práve to spája dobrých ľudí. Či už spolu varíte alebo len niečo spoločne chrumkáte, pečené zemiakové hranolčeky sú presne tou dobrotou, ktorú bez námahy pripravíte pre malé i väčšie posedenie a chutí priam božsky.

McCain hranolčeky Fri’Style v tvare U sú ideálnymi na servírovanie k omáčkam, pretože ich môžete použiť ako jedlú lyžičku. Extra dlhé a tenké hranolčeky Golden Longs ocenia gurmáni a pôžitkári a nové široké steakové hranolčeky Steakhouse Frites si vychutnajú všetci tí, ktorí radi skúšajú nové chute.

 

Hranolčeky Fri’Style k omáčkam a dipom

Obľúbené McCain hranolčeky Fri’Style sú dokonalým párty jedlom alebo pochúťkou pre návštevu. Svojím netypickým tvarom U vzbudia zvedavosť, ktorá je vzápätí doplnená gurmánskym zážitkom v podobe mäkkého zemiakového bruška a chrumkavých okrajov. Hranolčeky Fri’Style môžete použiť ako jedlú lyžičku k rôznym omáčkam a nabrať si presne také množstvo, na aké máte práve chuť. Búrajú akékoľvek pravidlá stolovania, pretože ich môžete jesť prstami a ochutnávať tak pripravené omáčky a dipy priamo z misky. Ideálne pre neformálnu pohodovú zábavu s priateľmi.

  • Náš tip na prípravu: Hranolčeky Fri‘Style vysypte rovnomerne na plech a bez pridania oleja pečte v rúre podľa návodu na obale. Kým sa hranolčeky pečú, môžete pripraviť jednoduché omáčky a dipy podľa receptových inšpirácií na www.mccain.sk.
  • Cena: 2,49 € / 600g

 

Extra dlhé a štíhle hranolčeky Golden Longs

Chystáte posedenie pre priateľov? Hranolčeky Golden Longs zaujmú nielen typickou vôňou a skvelou zemiakovou chuťou. Extra dlhé, štíhle a chrumkavé hranolčeky sa dajú naservírovať na množstvo spôsobov a vždy budú vyzerať a chutiť skvele. Sú výborné nielen ako príloha k hlavnému jedlu, ale aj ako finger food s rôznymi dobrotami. S hranolčekmi Golden Longs očaríte aj náročných gurmánov.

  • Odporúčaná príprava: Hranolčeky Golden Longs vysypte rovnomerne na plech a bez pridania oleja pečte v rúre podľa návodu na obale.
  • Cena: 1,99 € / 750g

 

Nové široké hranolčeky Steakhouse Frites

K trendovým aktivitám trávenia spoločného času s priateľmi sa s obľubou radí aj spoločné varenie a príprava rôznych chutných noviniek a dobrôt z celého sveta. Pripravte priateľom spoločný zážitok v podobe novej výzvy a objavte široké steakové hranolčeky Steakhouse Frites od McCain! Extra chrumkavé na povrchu a plná zemiaková chuť vo vnútri očarí každého ochutnávača. A či k nim pripravíte šťavnatý steak, taliansky zeleninový šalát alebo rôzne dobroty na štýl španielskych tapas, vždy budú chutiť výborne.

  • Odporúčaná príprava: Hranolčeky Golden Longs vysypte rovnomerne na plech a bez pridania oleja pečte v rúre podľa návodu na obale.
  • Cena: 1,99 € / 650g

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada