25.03.2017 17:30

Časopis 50+ jarne naladí

Aktuality

 

Prvé tohtoročné číslo magazínu 50+ je beznádejne jarné. Koho zaujímavú výsostne témy tohto ročného obdobia, príde si na svoje. Nebude chýbať ani reportáž so známym päťdesiatnikom - tentoraz s úspešným tenistom Milošom Mečířom.

Ďalšie číslo nového lifestylového magazínu, ktorý vyplnil medzeru na trhu v ponuke časopisov pre zrelých čitateľov, osloví rovnako ženy ako mužov. Ženy majú síce menopauzu, mužov však potrápi po päťdesiatke zase andropauza, a vlasy šedivejú obom. Rovnako musia byť fit za volantom. A vedieť si vybrať vhodný fotoaparát alebo kameru či nové farby pri maľovaní interiéru. Mužov iste zaujmú aj rady, ako zabezpečiť ochranu nehnuteľnosti či odzimovať chatu a riešiť stratu hrivy.

 

Dočítate sa tiež, ako urobiť daňové priznanie, čo zaberá na mole, ako separovať odpad a vôbec urobiť efektívne jarný poriadok v domácnosti či ako často meniť uteráky a obliečky. Dobre padnú aj tipy na pestovanie kvetov na balkóne, udržanie správnej vlhkosti doma, užitočné rady pre majiteľov psov a mnohé ďalšie, ktoré uľahčia život.

 

Jar je aj o sviatkoch a rodine. Keď sa znovu pripravuje svadba, ale už v úlohe mamy či otca nevesty. A keď veľkonočnými sviatkami oslávime jar. Poznáte jej históriu alebo tradičné regionálne recepty? Máte príležitosť sa ich s novým časopisom naučiť. A zoznámiť sa s tvorivou autorkou slamou zdobených kraslíc.

 

A jar je napokon aj o vitalite a zdraví. Môžete s tvorcami časopisu prísť na to, ako prekonať jarnú únavu, rozhýbať kostru aj bez návštevy fitness, naučiť sa robiť smoothie či polievku na zhodenie pár kilogramov a zaradiť do jarného štýlu života detox. Treba si tiež zabezpečiť kvalitný spánok a prípadne konečne prestať fajčiť. Pretože sezónne alergie sú vysoko aktuálne. Rovnako bláznivé jarné počasie. Možno aj vy ste biosenzitívni.

 

 

redakcia Doma a Rada, FOTO: archív

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada