14.06.2018 17:34

AVON pochod už v sobotu!

Aktuality

 

Už len pár dní, pomaly hodín nás delí od mini letného charitatívneho podujatia známeho ako AVON Pochod za zdravé prsia, ktorého sa každoročne zúčastňujú tisícky ľudí. Aj tento krát návštevníci nielen že podporia ušľachtilú myšlienku, ale zároveň si v areáli Bratislavského hradu užijú nezabudnuteľný deň, ktorý môžu stráviť s celou rodinou a priateľmi.

Podujatie štartuje už o 10:00 hod. detskými aktivitami, súťažami, tancovaním, vystúpením skupiny Super deti s Petrou Bubeníkovou či Víly Elly aj s autogramiádou a fotením. Aj tento ročník je nabitý koncertmi obľúbených interpretov a známych kapiel. Na hlavnom pódiu od 13:00 hod. sa postupne vystriedajú skupiny Pavol Hammel, Tublatanka či Campana Batucada, ktorá so svojou bubnovou šou bude sprevádzať fandiaci dav aj počas tradičnej prechádzky Starým Mestom. Tá štartuje o 14:30 hod. a jej hlavným cieľom je upriamiť pozornosť na boj za zdravé prsia.  Po nej vystúpi kapela Bystrík banda a o 16:15 hod. na pódiu zažiari speváčka Katarína Knechtová. Na začiatku jej vystúpenia prebehne najemotívnejší moment podujatia „akt spolupatričnosti“.

Počas dňa nebude chýbať ani bohatý sprievodný program detská zóna, nafukovací hrad, maľovanie na tvár, LEGO workshop, kreatívne aktivity pre deti, besedy pre rodičov a deti, street food zóna, Walk talk show s ambasádormi projektu, odborníkmi či inšpiratívnymi ženami ako sú make-up artistka Lucid, youtuberka Moma a influencerka Tatiana Žideková spolu s autogramiádou a mnoho ďalšieho.

Vstupenkou na podujatie je Tričko Klára 2018, ktoré si návštevníci môžu zakúpiť priamo na mieste v deň podujatia. Dámske a pánske vyhotovenie je v cene 14,99 € a detské 12,99 €. Vstup do areálu Bratislavského hradu bude povolený len v tomto tričku, pričom deti do 12 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup zdarma. Navyše každý aktívny účastník, ktorý si zakúpi Tričko Klára 2018, má možnosť využiť zľavnené cestovné na vlak, vďaka ktorému má nárok na 100 % zľavu na cestu späť. Všetky finančné prostriedky získané predajom tričiek poputujú na konto verejnej zbierky AVON Pochod 2018, ktorú realizuje OZ Zdravá žena. Viac informácií o AVON Pochode nájdete na webovej stránke www.zdraveprsia.sk a  Facebook-u Avon proti rakovine prsníka.

 

redakcia Doma a a Rada, FOTO: archív

 

—————

Späť


Diskusia k článku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok


Kontakt

magazín Doma a Rada